15
new stories - click to show

Ivana Solaříková

Related to

Přeměna zchátralé tržnice vytvoří místo pro knihy, kritikům vadí megalomanie

16.February » iRegiony Impuls
Ačkoliv se Břeclav chystá na rekonstrukci koupaliště i bazénu za přibližně půl miliardy korun, má v plánu také další velký projekt, a to za asi 300 milionů. Zchátralá tržnice v areálu bývalého cukrovaru se při něm promění v knihovnu s multifunkčním …

Rizikový most nad D2 u Velkých Němčic je v havarijním stavu. Přesto se tam jezdí

12.February » Břeclavský deník
/VIDEO, FOTOGALERIE/ V tristním stavu je most přes dálnici D2 u Velkých Němčic. Například zábradlí je natolik zrezivělé, že hrozí jeho prolomení a pád mezi auta. Závady jsou rovněž na konstrukci. Kvůli tomu odborníci v roce 2021 rozhodli o uzavření …

Pomohli důchodkyni. Chlapce ocenili na radnici v Břeclavi. Spolu s dalšími lidmi

7.February » Břeclavský deník
Tři chlapci, kteří se nebáli pomoci člověku v nouzi, nestor skautingu, sportovní obojživelník, šéf klubu hrajícího alternativní muziku nebo třeba mimořádní učitelé. Nejen to jsou inspirativní břeclavské osobnosti, které převzaly od vedení města ocen…

Muniční továrna v Bořím lese i desetiletí po válce vydává výbušná tajemství

7.February » Novinky.cz
Do února příštího roku budou pyrotechnici prohlížet další část Bořího lesa nedaleko Břeclavi. Vyčistit mají bezmála čtyřicet hektarů lesa, ve kterém za druhé světové války fungovala německá muniční továrna.

VIDEO: Břeclavskou radnici zkrášlila mořská víla. Prohlédněte si celou malbu

25.January » Břeclavský deník
/FOTO/ Barevný podmořský svět mohou nově obdivovat lidé, kteří zavítají do budovy břeclavského městského úřadu. Jednu ze zdí v prvním patře naproti zasedací místnosti 112 rozzářila velkoformátová malba studentů Soukromé střední průmyslové školy Cult…

Tříkrálová sbírka v Břeclavi. Lidé darovali bezmála dvě stě tisíc korun

25.January » Břeclavský deník
Sčítání pokladniček Tříkrálové sbírky v Břeclavi skončilo. Lidé znovu ukázali svou štědrost. Letos věnovali 192 850 korun.

Daň z nemovitosti na Břeclavsku: Redakce mapovala, o kolik si lidé připlatí

23.January » Břeclavský deník
Důsledky novely zákona o dani z nemovitosti pocítí ve svých peněženkách i obyvatelé Břeclavska. Deník zjišťoval, kolik peněz nově zaplatí lidé například v Břeclavi, Mikulově či v Hustopečích.

Smutná zpráva zasáhla Břeclav a okolí. Zemřel učitel Jaroslav Kolegar

22.January » Břeclavský deník
Desítky let učil, nyní na něho vzpomínají stovky bývalých žáků a kolegů. V pátek zemřel po krátké těžké nemoci bývalý dlouholetý kantor Střední školy Edvarda Beneše Jaroslav Kolegar. Informovala o tom břeclavská radnice na sociálních sítích.

Pošlete je dál. Zachovalé věci dostanou v Břeclavi šanci na nový život

16.January » Břeclavský deník
Dát zachovalým věcem šanci na nový život mohou lidé v Břeclavi. Mnoho předmětů totiž končí na skládce nebo ve spalovně, přitom by ještě v jiné domácnosti našly využití.

VIDEO: Nový systém placeného parkování v Břeclavi. Z devíti zón jsou jen tři

10.January » Břeclavský deník
/PŘEHLED ZMĚN/ Změny nastaly u placeného parkování v ulicích Břeclavi. S novým rokem se snížil počet tarifních zón z devíti na tři. Sjednocená je jak doba, po kterou je nutné poplatek uhradit, tak i cena.

Pomoc předškolákům. Dětem s odkladem pomůže v Břeclavi třetí přípravná třída

9.January » Břeclavský deník
Předškoláci, kteří potřebují více času a pozornosti před vstupem do školy, mají další šanci v Břeclavi, kde se připravovat. V září otevře totiž ve městě další přípravná třída.

VIDEO: Problém pro nový parkovací dům v Břeclavi? Majitel pozemku je s otazníkem

8.January » Břeclavský deník
/FOTO/ V ohrožení může být vznik parkovacího domu za přibližně sto milionů korun v Břeclavi, vyrůst má v místě dřívějšího autobusového nádraží. Není jasno o tom, komu patří část pozemku pod ním. Pravděpodobně tak připadne státu.

Tato informační stránka o Ivana Solaříková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Solaříková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes