Petr Skoupil

Vztahuje se k

Dobrá vína, která stojí za ochutnání: Chardonnay známých producentů

9.května » MojeLahve.cz
V minulém týdnu naši čtenáři hodnotili v databázi vysoko zejména vína z odrůdy Chardonnay. Vybrali jsme dvě polosuchá vína známých a celkem velkých vinařství. V našem seriálu tipů ale budou tito výrobci mít svou premiéru.

Test vín odrůdy Ryzlink vlašský: Večer plný výjimečných vín

26.dubna » MojeLahve.cz
V letošní slepé degustaci Ryzlinků vlašských jsme probrali dvanáct vzorků, tentokrát i s několika víny z jiné než mikulovské podoblasti. Když se víno z této odrůdy podaří, může se pro vínomilce stát doslova národním pokladem. Kolik pokladů jsme te...

Vína v bedýnkách oslovila Prahu i Hodonínsko. Jsou kvalitní, míní odběratelé

13.září » Deník.cz
Každý měsíc nová sada, navíc poznávání moravských vín v pohodlí svého bytu či domku, případně při zahradním grilování. Netradiční bedýnkový marketing za pět let zapustil pevné kořeny také u milovníků jihomoravského vína.

Vína v bedýnkách oslovila Prahu i Hodonínsko. Jsou kvalitní, míní odběratelé

12.září » Znojemský deník
Jižní Morava – Každý měsíc nová sada, navíc poznávání moravských vín v pohodlí svého bytu či domku, případně při zahradním grilování. Netradiční bedýnkový marketing za pět let zapustil pevné kořeny také u milovníků jihomoravského vína.

Tato informační stránka o Petr Skoupil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Skoupil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes