Štěpán Maňák

Vztahuje se k

Naše vinaři sklidili v Izraeli úspěch a přiváží 22 medailí

29.listopadu » iBrno
Brno, 29. listopadu 2018 – Na letošním třináctém ročníku mezinárodní soutěže vín Terravino Izrael moravští a čeští vinaři zazářili. Celkem si odvážejí 22 medailí, z toho 3 velké zlaté. Velké zlaté medaile, tedy nejvyšší možnou cenu, si z Izraele o...

Jihomoravští vinaři se letos chystají na slámové i ledové víno

22.listopadu » Agris
I když naprostá většina letošních jihomoravských hroznů už dávno prošla lisem, několik tun jich ještě čeká na zpracování. Vinaři se letos chystají na přípravu ledových i slámových vín. ČTK to zjistila v anketě mezi vinaři.

Vinaři se letos chystají na slámové i ledové víno

22.listopadu » Týden.cz
I když naprostá většina letošních jihomoravských hroznů už dávno prošla lisem, několik tun jich ještě čeká na zpracování. Vinaři se letos chystají na přípravu ledových i slámových vín.

8. prosince: adventní vinný košt na zámku v Poděbradech

16.listopadu » JenProŽeny.cz
Zveme vás na adventní vinný košt na zámku v Poděbradech, kde nakoupíte ta nejlahodnější vína pro sebe a své nejbližší. Připraveny budou i dárkové krabičky, abyste měli o dárky pro své nejbližší postaráno.

Dobrá vína, která stojí za ochutnání: Voňavá vína do slunného podzimu

7.listopadu » MojeLahve.cz
Slunce ovládlo i začátek listopadu a teploty stoupají k nadprůměrným výšinám. Po radostném dni si člověk může dopřát neméně radostné víno. Tentokrát se bude článek o vámi hodnocených vínech týkat odrůd aromatických a šťavnatých. Běžně bychom řekli...

Dobrá vína, která stojí za ochutnání: Červená do podzimních plískanic

27.září » MojeLahve.cz
Červené se dobře popíjí i v létě, ale jak přijde podzim, jeho spotřeba roste a zároveň v naší databázi přibývá jeho hodnocení. Ze zápisků našich hodnotitelů v průběhu minulého týdne jsme vybrali tři červená vína různých odrůd, která vás mohou insp...

Nejlepší vína? Titul míří na Hodonínsko, Štěpán Maňák obhájil loňský úspěch

6.září » Brněnský deník
Jižní Morava /ANKETA/ – Vína z Austrálie, Itálie, Rakouska, České republiky a dalších zemí. Ty všechny porazil vinař Štěpán Maňák z Žádovic na Hodonínsku v dvacátém ročníku soutěže Top 77 vín v České republice.

Top 77 vín republiky: Soutěžilo 603 vzorků, s merlotem vyhrál Maňák z Kyjovska

4.září » Blesk.cz
Absolutním vítězem 20. ročníku soutěže Top 77 vín v České republice se stal Štěpán Maňák ze Žádovic na Kyjovsku. Porotcům nejvíce chutnal jeho merlot.

Soutěž TOP 77 vín zná vítěze. Cenu opět získal Štěpán Maňák

4.září » Týden.cz
Vítězem letošního jubilejního dvacátého ročníku soutěže TOP 77 vín v České republice se stal se svou kolekcí Štěpán Maňák ze Žádovic na Hodonínsku. Cenu Eduarda Postbiegla získal už podruhé za sebou.

Nejlepším vínem Mikulovska se stalo Rulandské modré od Maňáka

28.srpna » iBrno
Brno, 28. srpna 2018 – Národní soutěž vín má dalšího vítěze. V kole mikulovské vinařské podoblasti se šampionem stalo Rulandské modré, výběr z hroznů 2015 z Vinařství Štěpán Maňák. Celý článek...

Tato informační stránka o Štěpán Maňák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpán Maňák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes