Stanislav Dvořák

Vztahuje se k

Filmový festival Ji.hlava ukázal znělku od Godarda

17:29 » Novinky.cz
Festival dokumentárních filmů Ji.hlava ukázal znělku, jejímž autorem je slavný režisér francouzské nové vlny Jean-Luc Godard.

ŽEBŘÍČEK: Vedou příšerky z Transylvánie

15:46 » Novinky.cz
Americký animovaný film Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená aktuálně vede žebříček návštěvnosti domácích kin.

Scarlett po kritice vzdala transgenderovou roli, přenechá ji „transherci”

12:50 » Novinky.cz
Hollywoodská hvězda Scarlett Johanssonová už nechce hrát transsexuála. I když ji to z hereckého hlediska zajímalo, čelila kritice lidí, kteří se domnívají, že nemá hrát transsexuála, když jím není.

Vikinská dívka a vyčpělý polda v ulítlé skandinávské sci-fi sérii

10:31 » Novinky.cz
Norové začínají pracovat na seriálu, jenž je kombinací sci-fi, humoru a krimi. Satirický seriál z blízké budoucnosti pochází z dílny Anne Bjørnstad a Eilifa Skodvina (autoři Lilyhammer) a režíruje ho Jens Lien.

Vikingská dívka a vyčpělý polda v ulítlé skandinávské sci-fi sérii

9:55 » Novinky.cz
Norové začínají pracovat na seriálu, jenž je kombinací sci-fi, humoru a krimi. Satirický seriál z blízké budoucnosti pochází z dílny Anne Bjørnstad a Eilifa Skodvina (autoři Lilyhammer) a režíruje ho Jens Lien.

5 nej zážitků z Varů: Novodobí Homolkovi, lov teroristů a terapie s Rodenem

8.července » Novinky.cz
Sepsali jsme pro vás pět nejsilnějších filmových zážitků z festivalu v Karlových Varech. Se zlou babičkou jsme se vypravili na chatu v české komedii Chata na prodej, s hrdiny Studené války jsme emigrovali do Francie, lovili jsme teroristy s Profil...

RECENZE: Teroristé lákají naivní duše i na koťátka

6.července » Novinky.cz
Thriller Timura Bekmambetova Profil odhaluje atraktivní formou metody Islámského státu, který se snaží zmanipulovat zmatené evropské dívky a donutit je ke vstupu do organizace.

RECENZE: Chata na prodej napovídá, jak by dnes vypadala rodina Homolkových

6.července » Novinky.cz
Tomáš Pavlíček si ve své hořké komedii Chata na prodej sestavil povedenou rodinku z Ivany Chýlkové, Davida Vávry, Terezy Voříškové, Judit Bárdos, Jany Synkové, Jana Kačera, Jana Strejcovského a Michaela Pitthana.

Terry Gilliam je dítě, hodně jsem se nasmála, říká Joana Ribeirová

6.července » Novinky.cz
Portugalská herečka Joana Ribeirová přijela do Karlových Varů představit film Terryho Gilliama Muž, který zabil Dona Quijota. Terryho miluje a od dětství je prý fanynkou Monty Pythonů.

RECENZE: Být teenager v zapadákově není žádná výhra

5.července » Novinky.cz
Na karlovarském festivalu se promítá také dokument Nic jako dřív, v němž Lukáš Kokeš a Klára Tasovská sledovali život teenagerů z malého městečka Varnsdorf, zapadlého místa, kde nikoho závratná kariéra nečeká.

Oto Klempíř: V JAR se už nehádáme, necháváme ega spát

5.července » Novinky.cz
Oto Klempíř vystoupil se skupinou JAR na karlovarském festivalu a Novinkám poskytl rozhovor o muzice, filmech i záhadném zmizení klipu Když ti před Moskvou dojde pervitin.

Řidičský průkaz si vyřídíte snáze, ale připlatíte si. Projděte si, co se změnilo

4.července » Měšec.cz
[4 minuty čtení] Pro řidičák nově můžete na jakýkoli z 206 úřadů, které je vyřizují. Nemusíte tam také nosit fotku. Cenou za zjednodušení je první zdražení poplatků po 25 letech. Nejen u vydávání občanských průkazů jsou od července výrazné novinky...
Marlon Brando - Americký herec
Harvey Keitel - Americký herec
Miroslav Janek - Český dokumentární režisér, kameraman a střihač

Tato informační stránka o Stanislav Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes