Stanislav Dvořák

Related to

Sudetenquell. Oficiální minerálka SS pocházela ze zapadlé vísky v Čechách

0:32 » Novinky.cz
Vůdce SS Heinrich Himmler vydal za války příkaz, aby byly všechny jejich kantýny zásobeny „výlučně vlastní SS minerálkou“. Pocházela z maličké vesnice ležící přesně na rozhraní Krušných hor a Doupovských hor.

Vrazi z vášně v Ostravě

13.October » Divá báze
Dne 12. května 2019 byla v ostravském Divadle „12“ odstartována dramaturgická linie komorních muzikálů dílem Stephena Dolginoffa Thrill Me (Vzruš mě!) v režii Juraje Čiernika. O dramaturgii a překlad se postarala Hana Nováková, která rovněž přelož...

Přichází Zombieland 2 s Harrelsonem a Stoneovou

6.August » Novinky.cz
Zombieland 2: Rána jistoty nabízí trailer. Snímek navazuje na úspěšnou americkou komedii Zombieland, která bavila už před deseti lety.

Marienbad festival: Fliegauf oceněný na Berlinale i film s Bokovou

6.August » Novinky.cz
Experimentální i méně experimentální filmy, nemainstreamová hudba a osobnosti, to vše nabídne Marienbad Film Festival, který se koná v Mariánských Lázních 28. až 31. srpna.

Lidé se rozloučili s hercem Václavem Kotkem

6.August » Novinky.cz
V krematoriu v pražských Strašnicích se lidé v úterý rozloučili s členem Divadla Járy Cimrmana, hercem a manažerem Václavem Kotkem. Zemřel 24. července ve věku 66 let ve svém domě v Karlštejně.

Režisér Mostu a Okresního přeboru poprvé vypráví o ženské hlavní hrdince

6.August » Novinky.cz
Do vztahového filmu se pustil zkušený režisér Jan Prušinovský, který má za sebou Most!, Okresní přebor nebo Čtvrtou hvězdu. Připravovaná vztahová romance se jmenuje Chyby.

V Praze vystoupí jeden z největších světových komiků Ricky Gervais

5.August » Novinky.cz
Britský stand-up komik, herec, scenárista a režisér Ricky Gervais vystoupí v rámci světového turné Supernature 10. listopadu 2019 v pražském Kongresovém centru.

Zemřel režisér D. A. Pennebaker, kronikář rocku se znal s Bowiem, Dylanem i Depeche Mode

5.August » Novinky.cz
V sobotu zemřel americký režisér D. A. Pennebaker, který ve svých dokumentárních filmech zachytil atmosféru šedesátých a sedmdesátých let, rockové festivaly i osobnosti a zrod alternativní kultury. Bylo mu 94 let.

Ve Svědectví Stephena Kinga si zahrají Amber Heardová či James Marsden

2.August » Novinky.cz
Nový seriál Svědectví (The Stand) bude další adaptací knihy Stephena Kinga, který je dnes u televizních a filmových tvůrců jedním z nejoblíbenějších autorů předloh.

Fair-play v hokeji? Film Smečka ukáže brutální šikanu teenagerů

2.August » Novinky.cz
Režisér Tomáš Polenský začal pracovat na Smečce, příběhu mladých hokejistů a šikany. První klapka padla minulý týden ve Zlíně.

Hollywoodský idol Chris Pine v dramatu o vraždě prezidenta Kennedyho

2.August » Novinky.cz
Chystá se další filmová verze příběhu JFK, amerického prezidenta zastřeleného v roce 1963 v Dallasu. Tentokrát ovšem nově z pohledu novinářů. Herec Chris Pine bude hrát ve snímku Newsflesh televizního moderátora Waltera Cronkita, který událost ohl...

Zemřela harfistka Libuše Váchalová

1.August » Novinky.cz
Harfistka a profesorka Pražské konzervatoře Libuše Váchalová ve čtvrtek zemřela. Bylo jí 87 let. Zprávu potvrdila její dcera, harfistka Jana Boušková.
Marlon Brando - Americký herec
Jeff Bridges - Americký herec

Tato informační stránka o Stanislav Dvořák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Dvořák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes