Anna Dvořáková

Vztahuje se k

Při hromadné nehodě u Třebíze se zranilo pět lidí včetně dětí

15.července » iDNES.cz
Hromadná nehoda pěti osobních aut uzavřela silnici č. 7 u Třebíze na Kladensku. Celkem se zranilo pět lidí – dvě ženy a tři děti. Jednu ženu museli hasiči vyprostit a vrtulník ji transportoval do nemocnice v Praze-Střešovicích.

V pražském Podolí shořela bývalá školka, nikdo se nezranil

15.července » iDNES.cz
Pražští hasiči vyjížděli v sobotu večer do Podolí, kde hořela budova bývalé mateřské školy. Objekt byl opuštěný, takže se nikomu nic nestalo.

Na Jižním Městě unikal plyn, byty muselo opustit na osmdesát lidí

14.července » iRegiony Impuls
Na pražském Jižním Městě unikal v pátek večer plyn. Hasiči spolu s policisty evakuovali asi osmdesát lidí ze tří vchodů panelového domu poblíž stanice metra Háje. Poté dům odvětrali. Plynaři ještě v noci provizorně odstranili příčinu úniku a evaku...

Na Moravě se potopila výletní loď, pět pasažérů včas přeskočilo na jinou

14.července » iDNES.cz
Malá výletní loď se potopila v pátek v podvečer v plavební komoře Nedakonice na řece Moravě. Včas ji opustili všichni pasažéři. Pro dva dospělé, tři děti a psa připlula jiná loď. Hasiči pak loď do noci vyprošťovali jeřábem.

Mladý muž roky tvrdil, že je pediatr, místo toho kšeftoval s léky

1.července » iDNES.cz
Policie zadržela muže, který několik let před okolím předstíral, že pracuje jako pediatr. Ve skutečnosti ale na internetu nelegálně prodával léky. Navíc většinou jen inkasoval peníze a pak přestal se zákazníky komunikovat. Hrozí mu až pět let vězení.

V Jílovišti u Prahy hořel motorest, někdo ho asi zapálil schválně

1.července » iRegiony Impuls
Středočeští hasiči v noci bojovali s požárem motorestu v Jílovišti u Prahy. Oheň se rozšířil z dřevníku. Nikdo se nezranil, škodu hasiči odhadli nejprve na 12 milionů korun, poté částku snížili na 4 miliony. Motorest zřejmě někdo zapálil úmyslně.

Při sklizni na Kolínsku shořel kombajn, škoda je pět milionů

1.července » iDNES.cz
Škodu až pět milionů korun způsobil požár kombajnu na poli poblíž Klučova na Kolínsku. Stroj začal hořet kvůli technické závadě a hrozilo, že zapálí i okolní pole s řepkou.

Očekávané první slůně africké se ve zlínské zoo narodilo mrtvé

1.července » iDNES.cz
Slonice Zola porodila ve zlínské zoo dlouho očekávané mládě, narodilo se ale mrtvé. Mělo jít o první slůně africké narozené v Česku. Samice je v pořádku. Další články k tématu: Zlínská zoo očekává narození slůněte a chystá návrat jaguárů Slonice Z...

Očekávané první slůně africké se ve zlínské zoo narodilo mrtvé

1.července » iRegiony Impuls
Slonice Zola porodila ve zlínské zoo dlouho očekávané mládě, narodilo se ale mrtvé. Mělo jít o první slůně africké narozené v Česku. Samice je v pořádku.

Do Slavkova přijelo tisíc veteránů, nejstarší motorce bylo sto let

30.června » iDNES.cz
Více než tisícovka automobilových a motocyklových veteránů se sjela do Slavkova u Brna. Na sraz se přišlo podívat na osm tisíc lidí, což je rekord v historii 17 ročníků. Nejstarším vozidlem byla stoletá motorka JAP, nejstarší auta pocházela z 20. ...

Bagr se v Karviné převrátil na funkční potrubí, hasiči ho tahali jeřábem

30.června » iRegiony Impuls
Dvě jednotky hasičů vyprošťovaly v Karviné bagr z výkopu s plynovým a teplovodním potrubím. Hrozilo poškození inženýrských sítí. Stroj se podařilo vytáhnout po třech hodinách pomocí jeřábu.

V zoo Chleby se narodila vzácná opice, skupina je jediným chovem mimo Asii

30.června » iDNES.cz
Jedna z nejvzácnějších opic na světě se narodila v zoologické zahradě Chleby na Nymbursku. Opice langur duk patří k ohroženým druhům, jejich chov je velmi náročný. Mládě vypadá zdravě a má se má čile k světu.

Tato informační stránka o Anna Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes