Kateřina Dvořáková

Related to

Republikový šampionát ve vícebojích: Doležalovi ke splnění limitu na mistrovství světa kousek scházel

3.June » iROZHLAS
Atletické víceboje ve Zlíně přinesly mládežnické rekordy i nominace na mezinárodní soutěže. Snaha byla i o pokoření nominačních kritérií na letošní mistrovství světa v Dauhá, limit ale vítězi mužské kategorie Janu Doležalovi nakonec o 58 bodů unikl.

Mistrovské víceboje v plném proudu

1.June » Atletika.cz
Mistrovství České republiky ve vícebojích má za sebou dva soutěžní dny. Dnes odstartovaly také soutěže mužů a žen, kde průběžně vedou Jan Doležal a Jana Novotná. Padly také dva mládežnické národní rekordy, které obstarali dorostenec František Doub...

Atletické vrcholy mají první „limitáře“

9.May » Atletika.cz
Letní atletická sezóna se již pozvolna rozjíždí a čeští atleti postupně plní „limity“ pro účast na velkých mezinárodních šampionátech. Kteří reprezentanti již dokázali vyhovět nominačním požadavkům, které je opravňují ke startu na letních vrcholech?

Záhadné dění v pavlačovém domě. Opisy od Pomezí jsou o individuálním prožívání

29.April » Lidovky.cz
Divadelní uskupení Pomezí, hlavní propagátor imerzivního divadla u nás, se po třech letech od svého úvodního, eponymního projektu vrátilo do vybydleného pavlačového domu na pražské Florenci a připravila zde novou inscenaci – Opisy. Oproti vstupním...

Doležal vyhrál v osobním rekordu 8117 bodů desetiboj v Laně

29.April » Aktuálně.cz
V 32. ročníku tradičního mítinku IAAF Multistars v Itálii triumfoval Jan Doležal jako třetí Čech po Robertu Změlíkovi a Jiřím Rybovi.

Šéf rozhlasu: S Černým jsme to neudělali dobře, z jeho vyjádření ale čišela arogance. Kvůli nákupu volva jsem křičel

Komunikace Českého rozhlasu kolem odchodu hudebního publicisty Jiřího Černého byla nešťastná, přiznává v rozhovoru pro Deník N generální ředitel René Zavoral. Dokonce prý kvůli tomu vynadal programovému řediteli Ondřeji Nováčkovi. Prostor pro Čern...

Klučinová získala titul mistryně republiky v halovém pětiboji

9.February » ČT24
Pražská hala Otakara Jandery hostí tento víkend mistrovství České republiky v atletických vícebojích. Titul v ženském pětiboji obhájila favoritka soutěže Eliška Klučinová. Do soutěže vstoupila druhým nejlepším časem na 60 metrů překážek, za který ...

Byla schválena nominace na vícebojařské MU

18.January » Atletika.cz
Předsednictvo Českého atletického svazu schválilo nominaci na mezistátní utkání ve vícebojích, které proběhne ve dnech 26. – 27. února v Cardiffu.

Akademici bojovali o halové tituly

7.January » Atletika.cz
Na pražském Strahově proběhlo Akademické mistrovství České republiky v hale. Své první starty si připsali také někteří naši elitní reprezentanti.

Tato informační stránka o Kateřina Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes