15
new stories - click to show

Lucie Endlicherová

Related to

Knihovnička: Zuzanin dech

26.February » Rádio Proglas
Nový román současné české prozaičky Jakuby Katalpy představí aktuální Knihovnička Proglasu. Poslouchejte v neděli 28. února o půl druhé odpoledne, opakujeme v sobotu 6. března ve 13.30.

Polští řeholníci v Čenstochové se nakazili koronavirem

8.October » Rádio Proglas
Pětadvacet řeholníků z polského kláštera Jasná Hora ve městě Čenstochová se nakazilo koronavirem. Dva z nakažených jsou v nemocnici, ostatní zůstávají v domácí karanténě. Národní svatyně s Černou madonou se zatím veřejnosti nezavřela.

Poláci posvětili pravoslavný kostel, má jméno Hagia Sofia

21.September » Rádio Proglas
Polský arcibiskup Sáva včera ve Varšavě slavnostně posvětil nový pravoslavný kostel, první po více než 100 letech. Název má stejný jako istanbulský chrám Boží moudrosti, který mu byl předlohou.

Mlejnek: Prezidentské volby v Polsku mohou přinést zásadní zlom

29.June » Rádio Proglas
O víkendu proběhlo v Polsku první kolo prezidentských voleb. Podle očekávání dále postoupili současný prezident Andrzej Duda a varšavský primátor Rafal Trzaskowski se ziskem 41,8 % a 30,4 % hlasů. Co to konkrétně znamená a jaké jsou výhledy do dru...

Knihovnička: Může být sex svatý?

29.May » Rádio Proglas
Žhavou novinku z nakladatelství Biblion představí nejnovější Knihovnička Proglasu. Poslouchejte v neděli 31. května ve 13.30, opakujeme v sobotu 6. června o půl druhé odpoledne.

Tato informační stránka o Lucie Endlicherová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Endlicherová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes