15
new stories - click to show

Kamal Farhan

Related to

Zarzycký byl opětovně zvolen předsedou ANO v Plzni

28.January » Plzeň.cz
Roman Zarzycký byl ve čtvrtek už počtvrté, s platností do roku 2023, zvolen předsedou oblastní organizace Hnutí ANO v Plzni. Místopředsedy plzeňské organizace byli zvoleni poslanec Kamal Farhan a zastupitel města a kraje Petr Fišer. Oblastní sněm ...

Zdravotní výbor schválil rozpočet ministerstva, posílí hlavně hygienická služba

20.November » Zdravotnický deník
Příjmy ve výši skoro 1,9 miliardy a výdaje přesahující 10 miliard – tak je naplánován rozpočet ministerstva zdravotnictví na příští rok. Posílení dozná například hygienická služba, kam by mělo jít na projekt chytré karantény navýšení o více než 30...

Ministerstvo zdravotnictví dostane 325 milionů navíc na ochranu veřejného zdraví

19.November » EuroZprávy.cz
Rozpočet ministerstva zdravotnictví v roce 2021 počítá s 200 miliony korun navíc na ochranu veřejného zdraví, například na provoz zdravotních ústavů nebo krajských hygienických stanic. Dalších 125 milionů korun tam půjde na platy. Vyplývá to ze zv...

V oblasti NP Šumava a NP Bavorský les jsou potvrzené dvě vlčí smečky

11.September » QAP.cz
Vlci, kteří zde byli kdysi vyhubeni, se od roku 2015 přirozeně vracejí do oblasti mezi Bavorskem a Čechami. Proces velmi pečlivě sledují zejména odborní pracovníci Správ národních parků Bavorský les a Šumava.

FOTOGALERIE - V Nové Vsi probíhalo testování na koronavirus

11.September » QAP.cz
Desítky obyvatel Nové Vsi u Dobřan přišly na hromadné testování, které začalo ve 14.30 hodin na návsi u Hospůdky na návsi. Starosta obce Miroslav Sedlák koordinoval občany a hlídal rozestupy.

Hráli pohádku pro záchranu kostela - FOTKY a VIDEO!

10.September » QAP.cz
Dobrovolníci ve Kšicích na Tachovsku hráli pohádku z důvodu potřeby opravy tamního kostela Nanebevzetí Panny Marie. Za dvě pohádková představení vybrali patnáct tisíc korun. Ty půjdou na střešní trámy.

Blíží se Benátská noc, tradiční akce ve Lhotě u Plzně

10.September » QAP.cz
Akce pro fajnšmekry a milovníky rockové hudby. Přijeďte prožít do Lhoty super den s muzikou mnoha žánrů a nechte své děti pobavit se. Bude postaráno o celou rodinu.

PMDP opět zavádí automatické otevírání dveří na všech zastávkách

10.September » QAP.cz
Plzeňské městské dopravní podniky opět zavádějí některá opatření proti šíření koronaviru. Reagují tak na stále se zvyšující počet pozitivně testovaných osob v Plzeňském kraji.

Prohlídka některých památek za poloviční cenu

10.September » QAP.cz
Západočeské muzeum v Plzni otevře veřejnosti v sobotu 12. září 2020 v rámci Dnů evropského dědictví (EHD) tři unikátní památky ve své správě za poloviční vstupné.

Privatizaci krajského zdravotnictví nedopustíme, říká lídr ANO Zarzycký

10.September » Plzeň.cz
PR Roman Zarzycký je kandidátem na hejtmana Plzeňského kraje. ANO před čtyřmi roky volby v kraji vyhrálo, skončilo ale v opozici. Pokud by letos uspělo, má jasné plány pro budoucnost. I co se týče zdravotnictví. Jak se Roman Zarzycký, který působí...

Privatizaci krajského zdravotnictví nedopustíme, říká lídr ANO Zarzycký

10.September » QAP.cz
Roman Zarzycký je kandidátem na hejtmana Plzeňského kraje. ANO před čtyřmi roky volby v kraji vyhrálo, skončilo ale v opozici. Pokud by letos uspělo, má jasné plány pro budoucnost. I co se týče zdravotnictví.

Plánovanou fúzi trojice krajských nemocnic poslali zastupitelé k ledu

9.September » Plzeň.cz
Měly létat jiskry a očekával se tvrdý politický boj. Řeč je o pondělním jednáním Zastupitelstva Plzeňského kraje, které mělo projednávat spojení nemocnic ve Stodu, Domažlicích a Klatovech v jednu o…
Tomáš Podivínský - Český politik
Květa Matušovská - politik za KSČM

Tato informační stránka o Kamal Farhan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamal Farhan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes