15
new stories - click to show

Joe Karel Fiala

Related to

Táta z Kukaček a zesnulá Bartošová jako hvězdy nové pohádky?

3.November » Aha!
Jako princ ve zbrusu nové štědrovečerní pohádce Jak si nevzít princeznu se představí Marek Adamczyk (33), který ztvárnil jednoho ze dvou otců zaměněných novorozenců v divácky úspěšném seriálu ČT Kukačky. Jeho princeznou bude Anna Fialová (26). Ta za…

Hrušov, rodiště slavných a kdysi výstavní čtvrť Ostravy, znovu ožívá

29.September » Moravskoslezský deník
/FOTOGALERIE/ Kdysi výstavní čtvrť v Ostravě proslavila také řada známých rodáků. Zpěvačka Marie Rottrová, legendární herec Vlastimil Brodský, Limonádový Joe Karel Fiala nebo československý hokejista a kapitán Vítkovic Ladislav Staněk. Všechny spoju…

Pohřeb Limonádového Joea Karla Fialy (†95): Županič vynechal čtvrtého syna! Proč?

10.October » Blesk.cz
Za hereckou obec se s Limonádovým Joem Karlem Fialou (†95) ve strašnickém krematoriu loučil Ladislav Županič (77). Ve své řeči nad rakví oslovil jen tři syny ze čtyř a také prozradil nebožtíkova poslední drsná slova.

Dabér Vinnetoua Stanislav Fišer vzpomíná na Limonádového Joea: Karle, záviděl jsem ti

9.October » CNN Prima NEWS
Poslední rozloučení s hercem Karlem Fialou, který zemřel ve věku 95 let se v pátek uskutečnilo v krematoriu v pražských Strašnicích. Pohřeb kvůli koronavirovým opatřením probíhal v komornějším duchu a řada kolegů a kamarádů proto ani nedorazila.

V 95 letech zemřel filmový Limonádový Joe Karel Fiala

3.October » Super.cz
Ve věku pětadevadesáti let zemřel herec Karel Fiala, známý především z filmu Limonádový Joe aneb Koňská opera o kovbojovi a mstiteli bezpráví.

Zemřel herec Karel Fiala, představitel Limonádového Joea

3.October » Novinky.cz
Ve věku 95 let zemřel herec Karel Fiala, který se proslavil hlavně hlavní rolí ve filmu Limonádový Joe. Uvedl to Český rozhlas.

Kantorková, Procházková a Fiala: Na konci života pod jednou střechou!

9.March » Blesk.cz
Osud jim napsal drsný scénář. Hned tři herci se setkali v léčebně dlouhodobě nemocných v pražských Vršovicích. Hvězda Babovřesk Miriam Kantorková (84), představitelka Lídy Baarové Zdenka Procházková (93) a Limonádový Joe Karel Fiala (94).

Velké herecké legendy: Smutný konec ve stejné LDN!

1.March » Aha!
Osud jim napsal drsný scénář. Hned tři herci se setkali v léčebně dlouhodobě nemocných v pražských Vršovicích. Hvězda Babovřesk Miriam Kantorková (84), představitelka Lídy Baarové Zdenka Procházková (93) a Limonádový Joe Karel Fiala (94).
Aleš Briscein - Český opěrný pěvec
Jim Morrison - Americký zpěvák
Klára Doležalová - Česká moderátorka
Jan Kříž - Český zpěvák, muzikálový herec
Matouš Ruml - Herec
Markéta Fialová - Česká moderátorka
Mahulena Bočanová - Česká herečka a moderátorka
Štefan Margita - Slovenský operní pěvec

Tato informační stránka o Joe Karel Fiala zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Joe Karel Fiala" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes