Lucie Sieglová

Related to

Hvězda Profesora T. v nové divadelní hře. Těší se na drsný text i sympatického režiséra

15:03 » Super.cz
V Divadle Bez zábradlí se začal zkoušet thriller Dennise Kellyho Po konci světa. V hlavních rolích se představí Karel Heřmánek ml. a Sarah Haváčová a divadelní režijní debut čeká filmového a seriálového režiséra a scenáristu Tomáše Mašína.

Hollywoodský herec poprvé ve společnosti se svou snoubenkou: S dcerou Schwarzeneggera mu to hodně sluší

12:02 » Super.cz
Chodí spolu necelý rok , v lednu oznámili zásnuby , ale poprvé spolu herec Chris Pratt (39) a spisovatelka Katherine Schwarzenegger (29), dcera Arnolda Schwarzeneggera a Marie Shriver, vyrazili do společnosti až o víkendu.

Lidi mě poznávají, ale cítím se stejně: Franta z Mostu! Zdeněk Godla promluvil o popularitě

22.April » Super.cz
Zdeněk Godla (43) si sice zahrál ve třech filmech Petra Václava (Cesta ven, Nikdy nejsme sami a Skokan), do všeobecného povědomí jej ale dostal až seriál Most! Ztvárnil v něm popeláře Frantu .

Herečka posedlá cvičením se zakulatila. Vypadá jako velikonoční vajíčko

19.April » Super.cz
Přísný cvičební režim britské herečky a modelky Gemmy Atkinson musel jít kvůli těhotenství stranou. Na sociální síti teď snímky zachycující její nejlepší formu prokládá fotkami, jak si lebedí na gauči nebo se cpe pizzou. A sama ze sebe si střílí.

Nuda v práci? Muž tvrdě doplatil na kancelářskou zábavu

19.April » Super.cz
Když se člověk nudí, vymýšlí kdejaké blbiny. A možná čím je starší, tím větší. Muži na videu jsou toho zářným příkladem.

Rosnička z ČT Alena Zárybnická na fotkách, které dělí 18 let: Podívejte se, co se změnilo

19.April » Super.cz
Meteoroložka a moderátorka Alena Zárybnická (49) pracuje jako interní členka redakce zpravodajství České televize už od roku 1998. A do jednadvacátého ročníku letos vstoupí také sbírka Pomozte dětem, již moderátorka aktivně podporuje.

8 celebrit, které neužívají své pravé jméno: Znáte Netu-Lee Hershlag i Julii Anne Smith. A velmi dobře

19.April » Super.cz
Zatímco někteří lidé berou zavděk tím, s čím se narodili, jiní vylepšují, kde se dá. Tentokrát tu ale není řeč o vzhledu, jde o jména. Jako příklad uvádíme osm celebrit, o nichž jste možná netušili, že se v tomto směru rozhodly pro úpravu nebo úpl...

Britská herečka (53), která vypadá v bikinách čím dál lépe, je připravena se po letech znovu zamilovat

19.April » Super.cz
Elizabeth Hurley (53) se s trochou nadsázky v posledních letech prezentuje spíš jako modelka svých vlastních plavek než jako herečka. A také jako single žena. V novém rozhovoru ale přiznala, že by bylo skvělé, kdyby se zase do někoho zamilovala. O...

Rodiče Terezy Kostkové jsou spolu už skoro 50 let: Vrtošivý stařík a zahořklá stařena, smějí se

19.April » Super.cz
Rodiče Terezy Kostkové Carmen Mayerová (74) a Petr Kostka (80) příští rok oslaví zlatou svatbu. Na téměř padesát společných let vzpomínají s humorem a zkušenosti teď mohou promítnout i do nové hry, v níž ztvární stárnoucí herecký pár čekající na p...

Diváci Ordinace se pustili do Sagvana Tofiho. Jejich reakce si tvůrci za rámeček nedají

19.April » Super.cz
Stejně jako filmoví i seriáloví herci a tvůrci napříč žánry musejí čelit divácké kritice. Mnohdy velmi ostré. Příležitost přečíst si „recenze“ na své herectví má i Sagvan Tofi (54) , jenž je novou postavou Ordinace v růžové zahradě.

Charlize Theron otevřeně o svém adoptovaném dítěti: Také jsem si myslela, že je to kluk, ale není

19.April » Super.cz
Už mnohokrát se lidé podivovali nad tím, proč Charlize Theron (43) obléká svého syna Jacksona jako holčičku. Nyní sedmileté dítko nosí dívčí šaty, boty i účesy. Herečka se nyní zvědavosti svých fanoušků postavila čelem. „Ano, také jsem si myslela,...

Pudy zavelely jasně: Pes uviděl v televizi veverku a takhle to dopadlo

19.April » Super.cz
Když majitelé nechali svého psa doma v obýváku s puštěnou televizí, neměli při výběru stanice šťastnou ruku. Ve chvíli, kdy běžel přírodovědný pořad a na obrazovce se objevila veverka, pes zpozorněl a rozhodl se ji ulovit. Plochá obrazovka atak bo...
Chris Pratt - Americký herec
Lenka Nora Návorková - Tanečnice, několikanásobná mistryně ČR
Elizabeth Hurleyová - Anglická herečka
Liv Tyler - Americká herečka
Monica Bellucci - Italská herečka
Michaela Badinková - Slovenská herečka
Daniel Nekonečný - Český zpěvák, tanečník a šoumen
Karel Heřmánek - Český herec
Jana Krausová - Česká herečka a výtvarnice

Tato informační stránka o Lucie Sieglová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Sieglová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes