15
new stories - click to show

Amélie Pokorná

Related to

Gránského mladší brácha Tom Sean boduje: Složil klip pro Davida a Sabinu Laurinovou!

15.December » Aha!
Díky charitativnímu hitu seriálu Sestřičky Modrý kód na sebe Díky Vám opět zabodoval mladý zpěvák Tom Sean (16)! Mladší bratr herce Davida Gránského (28) k němuž totiž složil hudbu!

Mně končí Ordinace, točit bude už jen dcera. Není mi do smíchu, doba je šílená, říká Lucie Zedníčková

12.December » Super.cz
Konečně se potkaly na jednom place. Lucie Zedníčková (52) si ve filmu Když prší slzy poprvé zahraje s dcerou Amelií Pokornou (16) . "Ale v ději k sobě nepatříme. Hlavně jsem se ale dočkala, že od března nějak aktivněji pracuji," řekla Super.cz her...

Sestřičky natočily vánoční videoklip plný díků!

6.December » Prima Ženy
Herci ze seriálu Sestřičky natočili vánoční song a videoklip Díky vám, který je poděkováním všem zdravotníkům za obětavou péči a nasazení nejen v této době.

Koukalová promluvila o dopingu. Její alter ego po něm sáhne v Sestřičkách

18.November » CNN Prima NEWS
Inspirovala scenáristy seriálu Sestřičky, teď se bývalá biatlonová hvězda bude dívat na to, jak její seriálové alter ego sáhne po zakázaných látkách. Gabriela Koukalová nicméně šokuje: Děje se to i ve skutečnosti a nic se nezmění.

Gabriela Koukalová promluvila o dopingu. Doteď nemá olympijskou medaili ze Soči

18.November » Super.cz
Někdejší biatlonová hvězda Gabriela Koukalová (31) promluvila o dopingu. Osobní zkušenost nemá, ale že se to ve vrcholovém sportu děje, nezastírá.

9 proměn dětí slavných: Podívejte se, jak šel čas s českými celebritami a jejich ratolestmi

15.November » Super.cz
Říká se, že při pohledu na děti si člověk nejlépe uvědomí, jak rychle a neúprosně čas letí. To mohou bezesporu potvrdit i někteří slavní, kteří jsou zasloužilými rodiči.

Dcera Lucie Zedníčkové Amelie si prošla šikanou. Musela zasahovat policie

7.November » Super.cz
Je mladá, krásná a čím dál úspěšnější. Cestu k herectví si Amelie Pokorná (16) našla díky rodičům, herečce Lucii Zedníčkové (51) a televiznímu producentovi Vítu Pokornému. Na jevišti i před kamerou se objevuje už od raného dětství.

Dcera Lucie Zedníčkové Amelie si prošla šikanou. Musela zasahovat i policie

7.November » Super.cz
Je mladá, krásná a čím dál úspěšnější. Cestu k herectví si Amelie Pokorná (16) našla díky rodičům, herečce Lucii Zedníčkové (51) a televiznímu producentovi Vítu Pokornému. Na jevišti i před kamerou se objevuje už od raného dětství.

Drsný pád! Koukalová po své moderátorské premiéře

3.November » Aha!
Na své nedělní 31. narozeniny se bývalá biatlonová královna poprvé představila v roli moderátorky. Přestože si Gabriela Koukalová vysloužila u diváků vesměs chválu, hned druhý den ji čekal drsný pád! V seriálu Sestřičky Modrý kód, v němž hraje sam...

Gabriela Koukalová odmítla dublérku. Tento ošklivý pád si vyzkoušela na vlastní kůži

2.November » Super.cz
Za sebou má první televizní moderátorskou zkušenost , a diváci ji mohou vidět také v seriálu. Gabriela Koukalová (31) ztvárnila v Sestřičkách samu sebe. A do natáčení se pustila doslova po hlavě.

Gabriela Koukalová dnes poprvé v seriálu Sestřičky: Měla jsem strach!

28.October » Tojesenzace.cz
Obdobím pracovních výzev prochází bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová. Dnes poprvé ji uvidí diváci televize Prima v seriálu Sestřičky, v neděli se představí

Lucie Zedníčková věří, že její dceru Amelii seriálová popularita nesejme: Mít dvakrát týdně obličej v televizi není vrchol

28.September » Super.cz
Dcera Amelie Pokorná (15) kráčí v jejích stopách a po natáčení seriálu Krejzovi se nyní objevuje v Sestřičkách a natáčí i další primácký seriál Hvězdy nad hlavou. S herečkou Lucií Zedníčkovou (51) jsme si na soustředění soutěže Anděl mezi zdravotn...
Ladislav Ondřej - Český herec

Tato informační stránka o Amélie Pokorná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Amélie Pokorná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes