Libuše Vojtková

Vztahuje se k

Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou 2018 je u bran finále

1.srpna » Novinky.cz
Cvičitelka Hanka Kynychová už tradičně tráví léto s dětmi z dětských domovů. Svým tanečním projektem Hejbejte se a zpívejte je opět zapojila do zajímavých aktivit v rámci workshopu, který se konal 22. a 23. července. Učí je společně s týmem lektor...

Libuše Vojtková: Šílí hrůzou z tchána

13.června » NašeHvězdy.cz
Slavného tchána a vlastně i tchyni má tanečnice Libuše Rohlíčková (37), která se předtím jmenovala Vojtková a ještě předtím Hůlková. Její třetí manžel Zdeněk Rohlíček (37) je synem „Popelky“ Eva Hruškové (66), jejímž současným chotěm je legendární...

Libuška Vojtková: S narozením dcery potřebuje větší byt

11.ledna » iHOT.cz
Libuši Rohlíčkovou (dříve Vojtkovou) jsme zastihli na mateřské dovolené v dvojdomku v Říčanech u Prahy. V září se jí narodila dcera Ela, kterou porodila svému třetímu manželovi, herci Zdeňku Rohlíčkovi.

Podívejte se na Top 10 svateb roku 2017. Kdo všechno do toho loni praštil?

1.ledna » eXtra.cz
Se svatbami se během roku 2017 roztrhl pytel. Do svatebního mundúru se letos navlékla zpěvačka Ewa Farna nebo moderátorka Adéla Banášová. Ze známých tváří mužského osazenstva do toho praštil třeba premiér Andrej Babiš či hokejový trenér Vladimír R...

Farna, Renč s těhotnou herečkou i Nosková: Podívejte se na nejkrásnější nevěsty a ženichy roku 2017

28.prosince » Super.cz
I v roce 2017 se slavní vdávali a ženili jako o závod. Nevěsty pyšně kráčely k oltáři v nádherných svatebních šatech a zamilovaní ženichové možná trochu s obavami lezli do chomoutu.

Libuška Vojtková: Na svět přivedla dceru

8.října » NašeHvězdy.cz
Krásná tanečnice Libuška Vojtková (36) porodila další dítě. S bývalým manželem Pepou Vojtkem (52) už má totiž syna Matyáše (10), který se teď raduje z čerstvě narozené sestřičky. Libuška si tak s partnerem Zdeňkem Rohlíčkem (37) momentálně užívá t...

Hůlka se tajně oženil! V Las Vegas u okýnka v autě!

7.října » Blesk.cz
Hodně netradiční tajná svatba. Tu má za sebou Daniel Hůlka (49), který si vzal v pátek ve městě hazardu přítelkyni Báru Klementovou (26). Ano si řekli u svatebního okýnka z auta.

Libuška Vojtková ukázala dceru a rozplakala syna!

21.září » Blesk.cz
Z první holčičky se od pondělka radují manželé Libuška Vojtková (36) a Zdeněk Rohlíček (37). Svou vlasatou princeznou, která má háro po tatínkovi, ale jinak je celá maminka, se pochlubili všem přátelům.

Libuška Vojtková porodila dceru

18.září » Týden.cz
Tanečnice Libuška Vojtková, provdaná Rohlíčková, dnes přivedla na svět svého druhého potomka - holčičku. S bývalým manželem Pepou Vojtkem už má syna Matyáše, který se dočkal nevlastní sestřičky.

Těhotná Vojtková s břichem jako buben: Strach z porodu přirozenou cestou

21.srpna » Blesk.cz
Má rodit každým dnem, ale ještě stíhá obrážet společenské akce. Tanečnice Libuše Vojtková (36) se tak snaží odpoutat od strachu z přirozeného porodu, který ještě neprožila. Starší syn Matyáš se totiž narodil císařským řezem.

Přeučil prozradil pohlaví vnoučete: Exmanželka Hůlky a Vojtka porodí každým dnem!

28.července » Blesk.cz
Manželé Jan Přeučil (80) a Eva Hrušková už několik vnoučat mají, ale už se nemohou dočkat přírůstku od syna Zdeňka Rohlíčka (36), který se letos v červnu oženil s bývalou tanečnicí Libuškou Vojtkovou (36). Ta je už v devátém měsíci těhotenství.
Šárka Vaňková - Česká zpěvačka
Kristýna Janáčková - Česká herečka
Klára Doležalová - Česká moderátorka
Eva Hrušková - Česká herečka

Tato informační stránka o Libuše Vojtková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libuše Vojtková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes