Klára Doležalová Česká moderátorka

Vztahuje se k

11 svalovců a jeden subtilní potomek celebrity: Finalisté Muže roku se svlékli do boxerek a ukázali své proporce

18.června » Super.cz
Dvanáctku finalistů Muže roku jsme vám už ukázali. Teď se ale před fotoaparátem Lenky Hatašové nechali zvěčnit pouze ve spodním prádle. Na snímcích můžete posoudit, kdo z nich má nejlepší figuru.

To byla neuvěřitelná kočka! Moderátorka Primy byla v šestnácti letech úspěšnou modelkou. Tady je důkaz

6.června » Super.cz
Moderátorka Klára Doležalová v roli modelky. Bylo jí teprve šestnáct let, když se o kariéru modelky pokoušela. Předváděla dokonce i v Miláně nebo ve Vídni.

Poznáte ho? Takhle vypadal moderátor, který dává přednost mužům, když si šel pro občanku

29.května » Super.cz
Hvězdu Primy byste v patnácti letech poznali jen těžko. Pohledný blonďáček lámal srdce mnoha dívkám. Po letech ale začal dávat přednost mužům a již mnoho let žije s Vladimírem Řepkou, tiskovým mluvčím ministryně práce a sociálních věcí .

Před celou rodinou musela maminka osmileté dcerky na jevišti mluvit o sexu: Občas to bolí, tak to je

29.dubna » Super.cz
Těsně před odjezdem na zaslouženou dovolenou zazářila Jitka Ježková během premiéry divadelní hry Na dotek.

Herečka Jitka Ježková: Zmizela kdesi na Floridě

9.dubna » iHOT.cz
Herečka Jitka Ježková má za sebou sice zajímavou premiéru divadelní hry na Na dotek, přesto se hned po premiéře sebrala a doslova prchla na Floridu.

Jitka Ježková utekla na Floridu

Herečka Jitka Ježková má za sebou sice zajímavou premiéru divadelní hry na Na dotek, přesto se hned po premiéře sebrala a doslova prchla na Floridu. Jitčinu premiéru si nenechala ujít řada známých osobností, včetně moderátorky Kláry Doležalové.

Ministryně navštívila Loucký klášter, podpořila revitalizace zchátralých budov

Znojmo, Brno – Největší problém mají jihomoravské obce s investicemi. Zájem mají o kulturní domy, víceúčelové hřiště a sportoviště. Takový je závěr ministryně pro místní rozvoj v demisi Kláry Doležalové po páteční návštěvě Jihomoravského kraje.

Další parádní tělo v plavkách! Moderátorka Primy se v 44 letech má opravdu čím pochlubit

29.března » Super.cz
Jen co se moderátorka Zpráv na Primě Klára Doležalová pochlubila fotografií s rejnokem z dovolené na Maledivách, už přišlo malé poranění. Ukazováček pravé ruky málem skončil jako potrava pro ryby.

Klára Doležalová: Exotika a hrátky s rejnoky

28.března » iHOT.cz
Nebojí se! Moderátorka Zpráv na Primě Klára Doležalová si momentálně užívá tropického počasí v Asii. Z dovolené na Maledivách posílá fotografie v plavkách, které dokazují, že má stále skvělou postavu. A co víc, ukázala i záběr, na kterém se mazlí ...

Takhle ji ve zprávách neuvidíte! Klára Doležalová ukázala na Maledivách tělo v plavkách

27.března » Super.cz
Moderátorka Zpráv na Primě Klára Doležalová si momentálně užívá tropického počasí v Asii. Z dovolené na Maledivách posílá fotografie v plavkách, které dokazují, že má stále skvělou postavu.

Klára Doležalová v slzách: Smrt milované osoby

13.února » Aha!
Obrovský smutek prožívá Klára Doležalová (44). Hvězda televize Prima přišla v sobotu o milovanou babičku Annu Jeníkovou (†95).
Kristýna Janáčková - Česká herečka
David Vaníček - Tiskové oddělení FTV Prima

Tato informační stránka o Klára Doležalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Doležalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes