Dominika Gottová

Related to

Je ještě krásnější! Dominika Gottová prošla v Blesku neskutečnou proměnou

15:28 » Blesk.cz
Kdepak troska! Smrt tatínka, nevěra, dluhy a krach manželství. Jeden by se pod tíhou tolika problémů sesypal. Ale poté, co Dominika Gottová (46) utekla z Finska od opilce Tima Tolkkiho (53), všichni nevěřícně zírají, jak dobře vypadá!

Nečekané: Dominika Gottová může získat otcovy miliony!

11:21 » Šíp
Dominika Gottová se v době nemoci svého otce nechala takzvaně vyplatit a pod dohledem právníků podepsala dohodu, že nebude chtít nic z otcova dědictví. Suma, kterou tehdy přijala je v porovnání s celkovým majetkem Karla Gotta naprosto směšná a pod...

Stylové Francouzky nosí v zimě tyto kousky! Pořiďte si je také a neutrácejte zbytečně

Nesmrtelný francouzký styl je inspirací pro každé roční období. I v zimě milují eleganci, nenucenost a mají několik osvědčených kousků, které jim prostě nesmí chybět. Jak se Francouzky vypořádávají s chladnými měsíci?

Přiznání žen: Proč máme paralelní vztah a nedokážeme ho ukončit

Je vůbec možné cítit podobné city ke dvěma lidem najednou? Co vede některé z nás k tomu, že udržujeme paralelní vztahy? Našly jsme tři ženy, které je zrovna prožívají a shodně přiznávají, že i když nejsou na dlouhodobou nevěru nijak pyšné, nemohou...

Kojení na veřejnosti? Tyhle celebrity s tím rozhodně nemají problém

Kojení patří stále mezi ožehavé téma, které rozděluje společnost. Na jedné straně stojí maminky, které nemají problém nakrmit své dítě kdekoliv na veřejnosti, pro jiné se jedná o intimní záležitost, kterou by ostatní rozhodně neměli vidět. Na jaké...

Tohle je Dominika Gottová? Slováci čekali trosku a teď se diví!

14.December » stars24.cz
Osud Dominiku Gottovu zavál zpátky domů do Česka a její život tady zajímá i Slováky. Naši východní sousedé měli celkem jasnou představu, jak bude dcera Karla Gotta vypadat, a teď jsou překvapeni, že je to celé jinak.

Dominika Gottová: Obavy z přijetí v Česku!

14.December » stars24.cz
Manželskou krizi se Dominika Gottová rozhodla řešit návratem do rodného Česka, a to navzdory strachu z toho, jak ji zde lidé přijmou. Po pár dnech ale vzaly veškeré obavy za své. Co se stalo?

Manžel Gottové Timo Tolkki: Dominiku se snaží získat zpět pomocí erotických fotek

13.December » Expres.cz
Timo Tolkki (53) se poté, co ho odkopla mladá mexická milenka, rozhodl, že získá zpět svou manželku Dominiku Gottovou (43). Způsob, který zvolil, je ale velmi netradiční. Expresu například detailně popisuje, jak probíhal jeho sex s milenkou Claudi...

Kdy se fanoušci budou moci poklonit u hrobu Karla Gotta (†80): Do Vánoc by mělo být hotovo!

13.December » Expres.cz
Pomalu se blíží chvíle, kdy se budou moci fanoušci Karla Gotta (†80) zajít podívat na Mistrův hrob. Už dříve vdova Ivana Gottová veřejnosti sdělila, že slavný zpěvák bude mít místo posledního odpočinku na hřbitově na pražských Malvazinkách. Tiskov...

Lítostivá slova Dominiky: Proč měla tátu poslechnout?

13.December » Aha!
Je nejstarší dcerou Karla Gotta (†80) a jak přiznává, tátu velmi milovala. Přesto ale měla v některých životních postojích svoji hlavu a ne vždy to bylo ku prospěchu věci. Zpětně uznává, že ten, kdo měl tenkrát pravdu, byl právě její otec.

Lítostivá slova Dominiky Gottové: Důvod, proč měla tátu poslechnout...

13.December » Aha!
Je nejstarší dcerou Karla Gotta (†80) a jak přiznává, tátu velmi milovala. Přesto ale měla v některých životních postojích svoji hlavu a ne vždy to bylo ku prospěchu věci. Zpětně uznává, že ten, kdo měl tenkrát pravdu, byl právě její otec.

Dominika Gottová: Odmítla pomoc a z Bertramky přišel ostrý vzkaz!

13.December » stars24.cz
Dominika Gottová se po návratu do Česka rozhodla nespoléhat na pomoc nejbližších a naopak se obrátila na kamarády. Vdově Ivaně Gottové se to ale podle nejnovějších informací úplně nelíbí.
Ester Janečková - Česká herečka a moderátorka
Ája Vrzáňová - Čská krasobruslařka a podnikatelka

Tato informační stránka o Dominika Gottová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominika Gottová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes