Josef Fidler

Related to

Babka, člunek, pudítko… Jednoduchý tkalcovský stav si můžete vyrobit i doma

6.March » ČRo Pardubice
Tkaní patří mezi náročné ruční práce. Výsledky má jen ten, kdo je zručný a velmi trpělivý. Můžete si jednoduše vyzkoušet, jestli vás to bude bavit. Co k tomu budete potřebovat? Poradil nám tkadlec z Hlinska Josef Fidler, který jako jediný v republ...

Historie tkaní s Josefem Fidlerem v pop-upu Tradice

13.November » czechdesign.cz
Nepropásněte jedinečnou příležitost poslechnout si přednášku o historii tkaní v pop-upu zakázkového krejčovství Tradice. Přednášejícím bude Josef Fidler, který stojí za obnovou zaniklé výroby kdysi velmi oblíbené žinylky.

Víkendové tipy Jakuba Valenty

11.October » Chrudimské noviny
Chrudim – Další říjnový víkend je za dveřmi a slibuje lehký závan léta. Teploty prý budou atakovat dvacítku, ideální čas k výletům do přírody a sběru stále ještě rostoucích hub. Nedejte na pověry – rostou i po mrazících. Ukončení sezony proběhne v...

Podzimní víkendy na Veselém Kopci

30.September » Informuji.cz
Také podzimní víkendy budou na Veselém Kopci zajímavé. V pazderně,... | Veselý Kopec - (2019-10-12 10:00:00 - 2019-10-13 00:00:00)

Tato informační stránka o Josef Fidler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Fidler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes