Vladěna Fifková

Related to

Za vším hledej čokoládu a dortíky! Co se stane s vaší pletí, když přestanete jíst sladké?

28.May » Proženy.cz
Ten další koláček nebo čokoládu raději odložte. Jasně, víme, že cukr je tichý zabiják a že může snad za všechno zlé v tomhle světe. Ale věděli jste, že může způsobovat předčasné stárnutí pleti a zhoršovat akné?

Pleť jako princezna na hrášku: Časté pupínky, červené fleky a pnutí. Jak poznáte, že máte citlivou pokožku, a co s ní?

20.April » Proženy.cz
Obličej vás pálí, tahá, je to nepříjemné. To jsou nejčastější projevy citlivé až přecitlivělé pokožky. Příznaků je ale mnohem více. Podle čeho poznáte, že takový typ pleti máte i vy, a jak se o ni starat? Když to víte, brzká úleva vás nemine!

5 tipů, jak pečovat o pleť pod rouškou

14.April » Tojesenzace.cz
Možná trávíte s rouškou na obličeji jen krátký čas při rychlém nákupu v supermarketu. Pokud ji však máte na obličeji dennodenně delší

Jak pečovat o pokožku pod rouškou: Co zabere na lišeje, začervenání pleti i akné

6.April » Dáma.cz
Nošení roušky už se stalo denní rutinou a navíc povinností. Pokud patříte mezi ženy, které musí mít roušku na obličeji po celý den, možná jste již zaznamenala, že pleti to příliš neprospívá. Jak tedy ...

Jak pečovat o pleť obličeje v době karantény a nošení roušek

3.April » Novinky.cz
Součástí našich životů se stalo každodenní nošení ochrany obličeje v podobě textilní či jednorázové roušky. Přestože je většina roušek vyrobena ze vzdušných a nedráždivých materiálů, mnohé ženy si i tak stěžují na podrážděnou a svědící pokožku.

Tato informační stránka o Vladěna Fifková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladěna Fifková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes