Marie Fikáčková

Related to

Koshiro Tanaka: Šílený osamocený samuraj bojující za svobodu muslimů

13.January » Dotyk.cz
Nenávist dožene člověka ke spoustě nepředstavitelným věcem. Japonský učitel karate Koshiro Tanaka se v roce 1984 vzdal svého tmavého obleku, vyměnil jej za uniformu afghánského mudžahedína a spolu s muslimy bojoval proti SSSR v sovětsko-afghánské ...

Zubní péče v historii: Na červa rozžhavený drát, na bělost kravská moč

13.January » Dotyk.cz
Představa, že v lidském chrupu sídlí červ, který užírá zuby a způsobuje tím člověku úmornou bolest, se mezi prostým lidem i lékaři udržela až do 18. století. První zmínky o domnělých zubních parazitech pocházejí ze starověké Mezopotámie.

Vražedkyně novorozeňat Marie Fikáčková: Její motivace jsou dodnes nejasné

13.January » Dotyk.cz
Nenáviděla děti, přesto se Marie Fikáčková stala sestrou v sušické porodnici. Bylo jí teprve 24 let, když do nemocnice vtrhla policie a zatkla ji za vraždy novorozeňat. Nebránila se, spolupracovala a ochotně předvedla, jak dětem ubližovala.

Zdravotní sestra Fikáčková rozsévala smrt. Za vraždu dvou nemluvňat dostala Sušická bestie provaz

16.February » G.cz
Není těžšího zločinu, než je vražda dítěte. Kde se v lidech bere takové zlo, že zabíjí ty, kteří sotva přišli na svět? Lidská zrůda Marie Fikáčková zabila dvě holčičky, jedné bylo pět týdnů, druhá nebyla venku z matčina lůna ani den. Vražedkyní by...

Tato informační stránka o Marie Fikáčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Fikáčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes