Josefa France

Vztahuje se k

Kriminalistický technik a cestovatel Josef Franc: v práci fotí mrtvoly a ve svém volnu krásu hor

19.února » ČRo Olomouc
Miluje přírodu a zvláště hory, kam se vydává s přáteli, aby si odpočinul od pracovního vytížení. Fotoaparát je jeho věčným souputníkem v práci i volném čase.

Milík potvrdil, proč je nejlepším českým plošinářem a vyhrál třetí titul

24.září » ČT24
Praha – Třetí titul v řadě náleží na krátké ploché dráze Václavu Milíkovi. Nejúspěšnější domácí plošinář současnosti porazil Josefa France a Matěje Kůse. Na mistrovství republiky vyhrál Milík všechny své jízdy.

Výstava: OKOUZLENÍ SRBSKOU KRAJINOU

8.září » Prostějov
Ve výstavním sále Regionálního informačního centra na zámku jsou k vidění fotografie Josefa France z krásné srbské krajiny.

Woffinden i Hancock v Praze. Hvězdy ploché dráhy vyzve na Markétě Milík

7.června » iSport.cz
Připravují se na dvacátý ročník a slibují boj na ostří nože. V termínu od 25. do 26. června se chystá v Praze závod Grand Prix na ploché dráze. „Chtěli bychom mít vyprodáno,“ řekl manažer závodu Pavel Ondrašík. Kromě Čecha Václava Milíka (a náhrad...

Českého obhájce vyzve na oválu v Mariánských Lázních německý Katt

6.května » iDNES.cz
Suverénní obhájce českého titulu Josef Franc nebo hvězda světového šampionátu Němec Stephan Katt? Letošní otevřené mistrovství republiky na dlouhé ploché dráze v Mariánských Lázních se chystá o víkendu na velký souboj. „Pepík je doma, ale Katt mu ...

Tato informační stránka o Josefa France zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josefa France" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes