Guillaume Martin Francouz

Vztahuje se k

Live reportáž - 6. etapa Kolem Rakouska

14.července » RoadCycling.cz
Už druhý den poveze Jan Hirt dres lídra průběžného pořadí závodu Kolem Rakouska. Český cyklista bude svoji pozici hájit ve zvlněné etapě se dvěma vrchařskými prémiemi, ale etapa už není tak náročná jako dvě předcházející.

Hirt vyhrál závod Kolem Rakouska a slaví životní úspěch

9.července » Deník.cz
Vídeň (Rakousko) - Cyklista Jan Hirt se stal druhým českým vítězem závodu Kolem Rakouska. V závěrečné etapě 68. ročníku s cílem ve Vídni udržel svůj více než minutový náskok před druhým Francouzem Guillaumem Martinem.

Životní úspěch českého cyklisty! Hirt ho stvrdil proudem šampaňského

9.července » Tiscali.cz
Pro Jana Hirta je to opravdu životní úspěch, spolu s ním slaví i česká cyklistika jako taková. Stal se totiž teprve druhým českým vítězem závodu Kolem Rakouska.

Hirt slaví životní úspěch, vyhrál závod Kolem Rakouska

9.července » Sport.cz
Cyklista Jan Hirt se stal druhým českým vítězem závodu Kolem Rakouska. V závěrečné etapě 68. ročníku s cílem ve Vídni udržel svůj více než minutový náskok před druhým Francouzem Guillaumem Martinem.

Český cyklistický úspěch. Hirt vyhrál závod Kolem Rakouska

9.července » iDNES.cz
Pětadvacetiletý český cyklista Jan Hirt se stal druhým českým vítězem závodu Kolem Rakouska. V závěrečné etapě závodu udržel svůj více než minutový náskok před Francouzem Guillaumem Martinem a dosáhl na největší úspěch své dosavadní kariéry. Další...

Životní úspěch. Český cyklista Jan Hirt vyhrál závod Kolem Rakouska

9.července » Lidovky.cz
Cyklista Jan Hirt se stal druhým českým vítězem závodu Kolem Rakouska. V závěrečné etapě 68. ročníku s cílem ve Vídni udržel svůj více než minutový náskok před druhým Francouzem Guillaumem Martinem. Další články k tématu: Ve třiceti letech premiér...

Hirt jako druhý Čech v historii ovládl závod Kolem Rakouska

9.července » ČT24
Vídeň – Jan Hirt navázal na 25 let staré vítězství Romana Kreuzigera starší a jako druhý Čech v historii ovládl etapový závod Kolem Rakouska. Pětadvacetiletý český závodník v závěrečné etapě 68. ročníku s cílem ve Vídni udržel svůj více než minuto...

Hirt udržel vedení v závodu Kolem Rakouska

7.července » Sport.cz
Český cyklista Jan Hirt dál vede závod Kolem Rakouska. V páté etapě dojel na sedmém místě a udržel si více než minutový náskok před druhým Francouzem Guillaumem Martinem.

Cyklista Hirt i po páté etapě udržel vedení v závodu Kolem Rakouska

7.července » iDNES.cz
Český cyklista Jan Hirt dál vede závod Kolem Rakouska. V páté etapě dojel na sedmém místě a udržel si více než minutový náskok před druhým Francouzem Guillaumem Martinem. Další články k tématu: Hirt ovládl královskou etapu Kolem Rakouska a vévodí ...
Jakub Holuša - Český atlet
Barbora Špotáková - Česká atletka, závodící v hodu oštěpem
Serena Williamsová - Americká tenistka
Roger Federer - Švýcarský tenista
Fotbal - Míčový sport
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Guillaume Martin Francouz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Guillaume Martin Francouz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes