Ben Franklin

Vztahuje se k

20 slavných osobností z historie, kteří byli vlastně dost podivíni

19.září » JenProMuže.cz
Je spousta lidí, kteří mají různé podivné libůstky a úchylky. A takové věci se nevyhýbají samozřejmě ani slavným. Ani těm, o kterých jste se učili v hodinách literatury nebo dějepisu na základce.

Prodlužování života nakonec nemusí být hospodářský průšvih

19.září » Finmag
Zvedání hranice pro odchod do důchodu pokaždé přivítá nesouhlasné pokřikování. Jsou to ale nezbytné korekce zastaralého systému.

10 absolutně nejšílenějších sexuálních kultů všech dob

6.září » JenProMuže.cz
Když už máte kult, je fajn, když z toho vzejde nějaký ten sex. A někteří si kulty postavili výhradně kvůli tomu sexu. Tak jdete do toho?

Google nebo Ústřední Politbyro?

13.října » Nová republika
Petr Kubáč 12.10.2017 nekorektní blog autora Jak je to se svobodou slova a manipulacemi s informacemi na vyhledávači Google? Používáte jej také? Tedy čtěte. Opakovaně jsem vzpomínal, že jsem s internetem začal právě v době, kdy už byl pěkně rozjet...

KOMIKS: Deadpool: Lovec duší

21.února » sarden.cz
Deadpool se v Lovci duší zaváže k velmi riskantnímu kroku. Upíše se ďáblu a rozhodne se ho přechytračit tak, jak to známe i z mnoha českých pohádek. Úpis totiž vždycky obsahuje nějaké kličky a pokud ne, Deadpool si je vyrobí, protože nikdo není ta...
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Ben Franklin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ben Franklin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes