Pavla Franková

Vztahuje se k

Na radnici se už bude dívat jen jako chodec

České Budějovice – Pytel plný papírů určených k vyhození, šuplíky a police zející prázdnotou, na stole už jen několik zbývajících dokumentů. Dlouholetý náměstek českobudějovického primátora Petr Podhola (ČSSD) odchází z radnice.

V Týně oslavili republiku. Sokolovna se oděla do barev trikolory

TÝN NAD VLTAVOU - Oslavy věnované výročí republiky vrcholily v neděli 28. října, Týnští odhalili pamětní desku, uctili památku válečných obětí, vysadili Lípu republiky a předali pamětní medaile. Slavnostní neděle končila nasvícením sokolovny do ba...

Dalšího místostarostu Vltavotýnští nezvolili

Týn nad Vltavou – Dva týdny před říjnovými komunálními volbami vybírali Vltavotýnští dalšího místostarostu. A nezvolili.

Dva týdny před volbami chtějí vybrat dalšího místostarostu

Týn nad Vltavou – Pár dní před říjnovými komunálními volbami si Vltavotýnští budou zvykat na jméno nového místostarosty. Zastupitelé ho mají volit ve čtvrtek, tedy zhruba dva týdny předtím, než občané určí nové složení zastupitelstva.

V Týně se může řezat a sekat i ve svátek, protihluková vyhláška neprošla

17.srpna » iDNES.cz
Vyhláška upravující dobu klidu o nedělích a svátcích v Týně nad Vltavou neprošla. Stejný osud potkal podobné návrhy i v jiných stejně velkých městech. Potvrzuje se tak, že v boji s hlukem pil a sekaček nejčastěji funguje spíše sousedská dohoda. Da...

Vyhláška na neděli bez pil a sekaček v Týně nad Vltavou neuspěla

17.srpna » iRegiony Impuls
Vyhláška upravující dobu klidu o nedělích a svátcích v Týně nad Vltavou neprošla. Stejný osud potkal podobné návrhy i v jiných stejně velkých městech. Potvrzuje se tak, že v boji s hlukem pil a sekaček nejčastěji funguje spíše sousedská dohoda.

Rezignace starosty města

10.srpna » Týn nad Vltavou
Dne 30.7.2018 podal rezignaci starosta města Mgr. Milan Šnorek. Jeho pravomoci dle zákona o obcích přejímá ing. Pavla Fraňková, místostarostka.

V Týně se připravují na dvoje volby

Týn nad Vltavou - Milan Šnorek v úterý opustí post starosty Týna nad Vltavou. O jeho nástupci by se mohlo hlasovat ještě v létě.

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení, výučních listů a závěrečných vysvědčení žákům devátých tříd v roce 2018

29.června » Týn nad Vltavou
Koncem května a v průběhu měsíce června, byla zachována tradice slavnostního předávání závěrečných vysvědčení v obřadní síni Městského úřadu Týn nad Vltavou za přítomnosti zástupců města pana starosty Mgr. Milana Šnorka a paní místostarostky Ing. ...
Jan Florian - politik za ODS
ODS - Politická strana
Seznam.cz - Internetová společnost
ČEZ, a.s. - Výroba a rozvod elektřiny, vody, plynu a páry

Tato informační stránka o Pavla Franková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavla Franková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes