Marek Wohlgemuth

Vztahuje se k

FOTO: Jihočeši osobně obdarovali papeže Františka. Dostal perníčky, obrázek, dres a pivo

2.ledna » Budějcká Drbna
Audiencí u Svatého otce Františka ve Vatikánu vyvrcholila pouť českobudějovického diecézního biskupa Vlastimila Kročila ke cti svatého Mikuláše. Do Říma se vypravila početná delegace z jihu Čech, aby se její členové osobně setkali s papežem Franti...

FOTO: Hendikepované děti z českobudějovické Arpidy napekly perníčky pro papeže Františka

24.listopadu » Budějcká Drbna
Papež František si o adventu pochutná na mikulášském perníku z jižních Čech. Perníčky pro něj napekly a ozdobily hendikepované děti z českobudějovického centra Arpida. Jihočeská delegace se s papežem setká při audienci v Římě ve středu 13. prosince.

Hendikepované děti z českobudějovické Arpidy napekly perníčky pro papeže Františka

24.listopadu » Budějcká Drbna
Papež František si o adventu pochutná na mikulášském perníku z jižních Čech. Perníčky pro něj napekly a ozdobily hendikepované děti z českobudějovického centra Arpida. Jihočeská delegace se s papežem setká a dary mu předá při audienci v Římě během...

Město Litoměřice zvýšilo podporu sportovním klubům

10.ledna » iRegiony Impuls
O zhruba pět až deset procent více než v loňském roce obdrží letos od města na svou činnost tři nejpočetnější sportovní kluby, hrající zároveň i nejvyšší soutěže – hokejisté, fotbalisté a basketbalisté.
Papež František - 266. papež katolické církve
ČEZ, a.s. - Výroba a rozvod elektřiny, vody, plynu a páry

Tato informační stránka o Marek Wohlgemuth zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Wohlgemuth" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes