15
new stories - click to show

Georg Friedrich

Related to

Händelova Debora

13.February » Rádio Proglas
Nedělní večerní Koncert duchovní hudby přinese jediné dílo – oratorium „Debora“ od Georga Friedricha Händela.

Czech Ensemble Baroque ve slunném Římě

9.February » časopis Harmonie
Situace státem nezřizovaných souborů na poli klasické hudby není v současné době vůbec jednoduchá. Mnoho prestižních hudebních těles, jejichž podstatn...

Czech Ensemble Baroque v pondělí odvysílá další stream cyklu Bacha...

3.February » časopis Harmonie
Po vánočním koncertu a císařském requiem přichází v přímých přenosech Czech Ensemble Baroque na řadu virtuózní žalm Dixit Dominus dvaadvacetiletého Ge...

Týden s hudbou. Publikum se do sálů jen tak nevrátí

25.January » Opera PLUS
Ačkoliv se v České republice jedná o nových možnostech, jak by v budoucnu bylo možno provozovat živé kulturní akce, je jisté, že v nejbližší době to nenastane. Stále se mohou konat akce pouze bez přítomnosti diváků. Přinášíme proto výběr akcí, kte...

Silvestrovský karnevalový rej na D-dur

30.December » ČRo
Libor Dřevikovský hledal v operetách, operách a kdoví v čem ještě karnevalové scény. A vydalo to na šestnáct hodin... Silvestr 8:00-24:00.

Silvestrovský karnevalový rej na D-dur

22.December » ČRo
Libor Dřevikovský hledal v operetách, operách a kdoví v čem ještě karnevalové scény. A vydalo to na šestnáct hodin... Silvestr 8:00-24:00.

Oratorium, kantáta a koncert

28.November » Rádio Proglas
Do baroka nás zavedou tři skladby nedělního Koncertu vážné a duchovní hudby. Vybrali jsme je z tvorby Georga Friedricha Händela, Johanna Sebastiana Bacha a Antonia Vivaldiho.

Hendrix & Händel: sousedé, které dělí tři století

20.October » ČRo
Před padesáti lety zemřel v Londýně kytarový mág Jimi Hendrix. Od roku 2016 má v britské metropoli své muzeum. To připomíná i barokního velikána Georga Friedricha Händela.

Händelův Radamisto

13.October » ČRo
Händelovu operu seria pod taktovkou Nicholase McGagena vysíláme na D-dur v pravidelném operním čase v neděli 18. října v 16:00.

Díla k oslavě Panny Marie

3.October » Rádio Proglas
Nedělní večerní koncert bude tentokrán zaměřen pouze na duchovní hudbu. Na prahu měsíce října se zaměříme na skladby opěvující Matku Boží.

Večer s vášní v těle. Musica Florea s Martinou Jankovou

16.September » časopis Harmonie
Ačkoliv původní dramaturgické plány pro jubilejní 25. ročník hudebního festivalu Concentus Moraviae byly zcela odlišné, vypořádali se pořadatelé s nez...

Tato informační stránka o Georg Friedrich zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Georg Friedrich" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes