15
new stories - click to show

Eva Fruhwirtová

Related to

Chtějí rozhýbat děti, klubům v Moravském Krumlově proto dají statisíce

27.April » Znojemský deník
Rozhýbat obyvatele a především děti po koronavirové pauze se rozhodli v Moravském Krumlově. Do sportu letos proto věnují z městského rozpočtu jeden a tři čtvrtě milionu korun, schválili to tamní zastupitelé.

Janúšova usedlost v Žítkové. Malá chaloupka, velký příběh. Píše ho Marek Matějek

/ROZHOVOR/ Moravské Kopanice a především vesničku Žítková proslavil fenomén žítkovských bohyní. Tento kraj uchvátil i historika a teologa z Třebíče Marka Matějku. Před čtyřmi lety tam s rodinou koupil starou rozpadající se usedlost. Tradičními pos...

Zemědělci u Šlapanic ukazují, jak zlepšovat vztahy s místními

24.February » Novinky.cz
Zemědělci, kteří hospodaří v okolí Brna, přišli s nápadem, jak zlepšit vztahy s místními obyvateli. Nechtějí mít nálepku těch, kteří smrdí, práší a hlučí. Na pozemcích u domů a zahrad sníží intenzitu své práce a po domluvě s městem Šlapanice chtěj...

Moravský Krumlov nabízí pozemky pro 45 rodinných domů

28.August » prvnizpravy.cz
Nově připravené a zasíťované pozemky pro celkem čtyřicet pět rodinných domů nabízí Moravský Krumlov zájemcům.

Jak ochránit půdu před erozí? Zkoušejí se nové postupy

16.August » prvnizpravy.cz
Na polích, která v zemědělském družstvě POOSLAVÍ Nová Ves obhospodařují, se během dvou let promítla erozní vrstva vypočtená programem a stanovená ministerstvem zemědělství na třetině půdy.

Zemědělci ukazují a zkoušejí nové postupy, jak ochránit půdu před erozí

1.August » Novinky.cz
Výměna zkušeností, předávání poznatků a vzájemné vzdělávání. Tak lze popsat projekt Demonstrační farmy, který iniciovalo ministerstvo zemědělství. Jedním z témat je Technologie pěstování plodin s nízkou ochrannou funkcí.

V Dobřínsku mají ptačí zahradu

31.July » Novinky.cz
Začali ji budovat rodiče dětí společně s týmem pracovníků mateřské školy před třemi lety a neustále ji vylepšují.

Moravský Krumlov zahajuje rekonstrukci zámku

21.July » prvnizpravy.cz
Zámek v Moravském Krumlově čeká rekonstrukce. Slavnostní zahájení prací se uskuteční ve čtvrtek 25.července v 10 hod za účasti ministryně financí Aleny Schillerové a zástupců Jihomoravského kraje.

Učitelé hledali inspiraci na zámku a v zemědělském družstvu

18.June » Novinky.cz
V první polovině června navštívili učitelé z Moravskokrumlovska zámek v Miroslavi a také zdejší Agrodružstvo. Jejich průvodci jim nabídli inspiraci pro práci s dětmi a také jim ukázali, jaké možnosti v sobě tato místa ukrývají například pro školní...

Regon připravuje koncert k 35 letům kapely

13.June » Novinky.cz
Kapela Regon vydala vloni po dvaadvaceti letech CD s názvem Dirty history. Stovky lidí přišlo vloni na jejich srpnový koncert do Náramče. A tam slíbili, že na letošní rok připraví koncert k výročí třiceti pěti let Regonu.

Do Moravského Krumlova přijedou jihokorejští dobrovolníci

12.June » Novinky.cz
Na dva dny, 19. a 20. června, zavítají do Moravského Krumlova studenti z Jižní Koreje. Pro veřejnost připraví korejský kulturní program.
Vítězslav Jonáš - politik - ODS
Tomáš Portyk - Český sdruženář

Tato informační stránka o Eva Fruhwirtová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Fruhwirtová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes