15
new stories - click to show

Jana Štefánková

Related to

Krize dorazila i mezi vlastníky soukromých ostrovů. Svoji pevninu prodávají

11.July » Seznam Zprávy
V důsledku pandemie koronaviru se rozšířila nabídka soukromých ostrovů. Ti, kterých se dotkla krize nejvíce, museli svou privátní pevninu prodat a získat raději hotovost. Nových investorů je ale stále více, než kdy dřív.

Muž, který prodává ostrovy: Stoupá zájem o ty absolutně soběstačné

5.September » Seznam Zprávy
Mít ostrov je v současné době terno, prodeje jdou nahoru. Největší zájem mají bohatí o kusy země, které jsou soběstačné a tak se na nich lze ukrýt před koronavirem. I takové má Farhad Vladi v nabídce.

S rouškou. I takový byl příměstský tábor pod chladicími věžemi

Jaderná elektrárna Dukovany patřila o prázdninách už počtvrté malým táborníkům. Konaly se tam dva turnusy příměstského tábora. "Letos se jich zúčastnilo pětapadesát dětí dukovanských zaměstnanců, jejich rodiče se podílejí na nepřetržitém provozu e...

Letní festival Energie pro kulturu v Třebíči přinesl plno dobré nálady

10.August » novinkyvysočina.cz
Hity kapely Kašpárek v rohlíku nebo třebíčské kapely Kucharski nesoucí se z pódia povzbuzovaly každého, kdo druhý den festivalu nasedl na handbike Nadace ČEZ a minutou jízdy podpořil základní umělecké školy v Třebíči a v Hrotovicích.

Jana Štefániková u Playboye zůstat nechtěla

30.May » Týden.cz
Češi si bývalou herečku a modelku Janu Štefánkovou stále spojují se showbyznysem. Není se čemu divit, když v devadesátých letech zdobila stránky slavného časopisu Playboy. Dnes se ovšem pohybuje na vrcholu v realitní branži. Zprostředkovává prodej...

Štefánková z Peříčka šokuje: OSTROV ZA CENU AUTA!

28.May » Aha!
Někdejší moderátorka Peříčka Jana Štefánková (45) sekla nadobro se showbyznysem a vrhla se na podnikání v oboru hodně netradičních realit. Prodává ostrovy!

Nejvyšší vánoční strom svítil na chladicí věži

2.December » Třebíčský deník
Dukovany – Lidé v okolí Jaderné elektrárny Dukovany měli o prvním adventním víkendu mimořádnou příležitost shlédnout největší vánoční strom, který energetici promítli na chladicí věž elektrárny.

Stávka učitelů na Vysočině: Do školy Kollárova v Jihlavě dnes přišli jen prvňáci

6.November » Jihlavská Drbna
V jihlavské Základní škole Kollárova s 602 žáky se kvůli dnešní stávce učí jen prvňáci, otevřená je také přípravná třída. Z 33 učitelů se ke stávce nepřipojilo pět. Pro malé děti zajistila škola i družinu a oběd, řekl ředitel Tomáš Zeman. Další dv...

Děti zaměstnanců mají speciální tábor přímo v elektrárně

Dukovany /FOTO/ – Jaderná elektrárna Dukovany omládla malými táborníky. Koná se tam už druhý turnus letošních příměstských táborů. Opakovaně se jich účastní děti dukovanských zaměstnanců ve věku od šesti do12 let, jejichž rodiče se podílí na nepře...
Hana Vagnerová - Česká herečka
Jitka Schneiderová - Česká herečka
Andrea Verešová - Modelka

Tato informační stránka o Jana Štefánková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Štefánková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes