Jan Gebhart

Vztahuje se k

Zemřel historik dějin 20. století Jan Gebhart

2.července » Echo24.cz
Ve věku 73 let zemřel v pátek český historik dějin 20. století Jan Gebhart. Oznámil to Jiří Hlaváček z Ústavu pro soudobé dějiny Akademie věd ČR. Gebhart se věnoval především československým dějinám 30. let a období 2. světové války. Rakovnický ro...

Technika má zlaté dno 2017 mezi studenty

11.října » Plzeň.cz
Sedmnáct týmů tvořených vždy dvěma žáky střední školy a dvěma žáky partnerské základní školy se dnes sešlo v kinosále Středního odborného učiliště elektrotechnického Plzeň, Vejprnická 56, na soutěži Technika má zlaté dno 2017, kterou letos vyhlási...

Vítězství na Gardě

22.dubna » e-sportfoto.cz
Plzeňská posádka Jakub Dobrý – Tereza Dobrá vyhrála letošní první závod Evropského poháru. Závodilo se od 13. do 15. dubna v Gargnanu na Lago di Garda za krásného počasí s teplotou až 24 stupňů Celsia a odpoledním větru o síle 4–6 m/s.

Od října do března

21.dubna » Týden.cz
Období takzvané druhé republiky je pro český národ z celého dvacátého století možná nejpoučnější. S výkladem onoho kratičkého historického úseku však stále nejsme hotovi - a možná ani nikdy nebudeme.
František Palacký - Český historik, politik, spisovatel
Edvard Beneš - Druhý československý prezident

Tato informační stránka o Jan Gebhart zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Gebhart" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes