Michel Gilain

Related to

Ligový šlágr se blíží. Do Plzně míří Sparta

27.September » QAP.cz
Viktorka Plzeň se v 11. ligovém kole utká doma s tradičním rivalem – pražskou Spartou. Na fanoušky čeká bohatý doprovodný program.

Zemřel belgický veterán Gilain, v květnu se zúčastnil Slavností svobody

26.September » iRegiony Impuls
Ve věku 92 let zemřel belgický veterán Michel Gilain. Příslušník 17. střeleckého praporu se do Plzně pravidelně vracel na oslavy konce druhé světové války. Slavnosti svobody naposledy navštívil v letošním roce.

Zemřel belgický veterán Gilain, v květnu se zúčastnil Slavností svobody

26.September » iDNES.cz
Ve věku 92 let zemřel belgický veterán Michel Gilain. Příslušník 17. střeleckého praporu se do Plzně pravidelně vracel na oslavy konce druhé světové války. Slavnosti svobody naposledy navštívil v letošním roce. Další články k tématu: OBRAZEM: Plze...

Zemřel belgický veterán a pravidelný účastník Slavností svobody Michel Gilain

26.September » QAP.cz
Slavnosti svobody v příštím roce v Plzni budou opět bez jednoho z věrných válečných veteránů. Zemřel belgický veterán Michel Gilain. Přinášíme podrobnosti!

Odešel další osvoboditel Plzně, zemřel belgický veterán Michel Gilain

25.September » Plzeň.cz
Smutná zpráva přišla z Belgie. V pátek 20. září 2019 zemřel belgický veterán Michel Gilain, příslušník 17. střeleckého praporu. Ten tvořilo 800 belgických dobrovolníků, kteří na jaře 1945 pomáhali …

V Plzni probíhají Slavnosti svobody, obrovský aplaus patřil deseti veteránům

4.May » Region Plzeň
Desítky sekund trvající aplaus několika stovek středoškolských studentů v pátek ráno v Plzni symbolicky zahájil čtyřdenní Slavnosti svobody.

Obrovský aplaus v Plzni patřil deseti veteránům

V Plzni začínají Slavnosti svobody. Desítky sekund trvající aplaus několika stovek středoškolských studentů v pátek ráno v Plzni symbolicky zahájil čtyřdenní Slavnosti svobody.

Muzeum loutek slaví desáté narozeniny. Láká na hybohledy a loutkářskou dílnu

3.May » QAP.cz
Muzeum loutek zahajuje nebvyklou výstavou oslavy deseti let od svého otevření. Představuje skříňky, které ukrývají 25 příběhů. Novinkou je také dílna profesora Skupy.

V Plzni začaly velkolepé Slavnosti svobody za účasti veteránů

3.May » Týden.cz
V Plzni v pátek začaly Slavnosti svobody - jedny z největších oslav konce druhé světové války v Evropě, na něž se každoročně na západ Čech sjíždějí desetitisíce lidí.

V Plzni začaly Slavnosti svobody, přijelo deset veteránů

Plzeň - V Plzni začaly Slavnosti svobody - jedny z největších oslav konce druhé světové války v Evropě, na něž se každoročně na západ Čech sjíždějí desetitisíce lidí. I téměř...

Slavnosti svobody odstartovaly! Veteránům aplaudovaly davy studentů - FOTKY

3.May » QAP.cz
Beseda mezi válečnými veterány a studenty v Měšťanské besedě v pátek dopoledne symbolicky odstartovala Slavnosti svobody. Veteráni se dočkali od studentů velkého obdivu!

Tato informační stránka o Michel Gilain zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michel Gilain" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes