Didier Grams

Vztahuje se k

Motocyklový závod 300 zatáček Gustava Havla – 55. ročník

22.května » Hořice
Zatímco v pátek 19. května probíhaly v depu závodních strojů v autokempinku přejímky jezdců a závodních strojů, dole ve městě na nám. Jiřího z Poděbrad se od 16 hod. konala zajímavá prezentace týmu Moto Racing Group, který se od roku 2014 pravidel...

Červený závodil v Macau: Úžasný zážitek, chtěl bych se tam vrátit

24.listopadu » iDNES.cz
Pro motocyklového závodníka Marka Červeného to znamenalo splněný sen. Při své první účasti na jednom z nejtěžších závodů v čínském Macau, kde se mezi sebou střetává nejlepší road racingová špička, skončil na pěkném sedmnácté místě. Další články k ...

Nad Hořicemi burácely motory v rekordním tempu., aneb 25. ročník České Tourist Trophy 2016

9.srpna » Hořice
Bývá dobrou tradicí druhého hořického závodu ČTT, že v pátek odpoledne před samotnými závody přijedou závodníci na svých motocyklech před hořickou radnicí, kde jsou oficiálně přivítáni představiteli města a pohoštěni hořickými trubičkami. Letos to...

Autogramiáda 7 jezdců — podepíše se Červený, Grams, Nechvátal, Holán a další

29.července » Hořice
Autogramiáda jezdců České Tourist Trophy — IRRC, která proběhne při slavnostním přivítání účastníků závodů 5. srpna v Městském muzeu, slibuje velká jména.

Petr Hrabčák: Na Kahanci pojedou zase nejlepší esa

Těrlicko - Horst Saiger, Didier Grams, Michal INDI Dokoupil, Marek Červený, Kamil Holán i domácí závodník Marek Vrána. Letošní ročník Havířovského zlatého kahance slibuje napínavé závody.

Kahanec pojedou i letos špičkoví závodníci, včetně Indiho

Havířov - Bude to zase parádní podívaná. Letošní Kahanec pojede zhruba 160 jezdců z České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Lichtenštejnska, Švýcarska, Belgie, Dánska a také Švédska.

54. ročník hořických Zatáček je za námi

26.května » Hořice
Krásné slunečné počasí, zajímavé souboje na trati a hlavně bezproblémový průběh závodního víkendu, to byly hlavní atributy letošního 54. ročníku závodu 300 zatáček Gustava Havla.

Červený: Na psychiku je to v Hořicích vždycky nejtěžší

25.května » iDNES.cz
Další vítězství získal na trati legendárních hořických 300 zatáček Gustava Havla domácí motocyklový jezdec Marek Červený.

Tato informační stránka o Didier Grams zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Didier Grams" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes