15
new stories - click to show

Pavel Grochál

Related to

Zbavit se plynového kotle? Pečlivě to zvažte

17.August » Novinky.cz
Zájem o nákup kotle na zemní plyn vzhledem k aktuální geopolitické situaci lehce ochabuje. Na druhou stranu pro mnoho domácností je z logistických, finančních a dalších důvodů jeho provozování nutností. Co s tím?

Kdo měl štěstí, má levnější plyn. Dodavatel mění ceníky každý týden

2.August » Seznam Zprávy
Cenu plynu na další tři roky může určovat i týden, v němž si ji zákazník zafixuje. Za červenec dodavatel Innogy změnil ceníky pro nové zákazníky u produktů na jeden a tři roky celkem pětkrát za měsíc.

Tisíce zákazníků řeší výši záloh, potvrdilo innogy

28.July » PrahaIN.cz
Rostoucí ceny energií jsou citelné. Může za to nejen inflace, ale rovněž konflikt, který Rusko vyvolalo na Ukrajině. Redakce PrahaIN.cz v té souvislosti oslovuje jednotlivé poskytovatele zemního plynu, abychom přinesli informace z druhé strany. Začí…

Na podzim pocítí zdražení i ti, kterým se vyhýbalo. Porostou ceny za plyn

30.June » Seznam Zprávy
Rostoucí ceny plynu v následujících měsících zasáhnou i ty, kterým se zatím vyhýbaly. Dodavatelé energií už pro své zákazníky chystají nové ceníky. Nestabilita na trzích společnostem ztěžuje odhadovat, kam cena bude směřovat.

Energošmejdi bezohledně využívají paniky z rychle rostoucích cen

27.May » Seznam Zprávy
Devět z 10 společností, které zprostředkovávají smlouvy na dodávky energií, letos porušilo zákon. Jejich obětí jsou často senioři, kterým nabízejí nevýhodné smlouvy a snaží se jim namluvit nepravdivé informace o jejich dodavateli.

Tepelné čerpadlo ušetří malému obchodu až 80 tisíc korun ročně na elektřině

19.May » Podnikatel.cz
Jednou z cest, jak ušetřit na výdajích za provoz, je pořízení alternativního zdroje energie. Vyplatí se všem? A jak je možné snížit pořizovací náklady?

Do zásobníků proudí drahý plyn. Na zimu by měly být plné

Požadavek na 80procentní naplnění plynových zásobníků do topné sezony bude pro dodavatele náročný. Drtí je vysoké ceny plynu, které navzdory končící zimě neklesají.

Půl roku od pádu Bohemia Energy: Tisícům míst hrozí odpojení od energie

12.April » Seznam Zprávy
Ve středu uplyne šest měsíců ode dne, kdy skončil někdejší největší alternativní dodavatel energií Bohemia Energy. Její zákazníky čekaly faktury s cenami vyššími o stovky procent, dodavatele poslední instance nápor nových klientů.

Rusko vydírá evropské státy požadavkem nechat si za plyn platit v rublech. Je nejvyšší čas začít jednat

27.March » Forum24
Vladimir Putin není spokojen s působením svých vojsk na Ukrajině, proto se snaží všemi možnými prostředky ochromit západní spojence. Jednou z nových pomyslných sankcí vůči nim je příkaz prodávat plyn pouze za rubly. Ruský vůdce tak využívá Achillovy…

Další krach: pád energetické firmy z Vyškovska zasáhl na stovky lidí

10.March » Vyškovský deník
Řádově stovky klientů společnosti První moravská plynární si hledají nového dodavatele energií. Firma s pobočkou ve Slavkově u Brna ohlásila náhlý konec. Příčinou se staly dopady války na Ukrajině, kdy opět vyskočily ceny zemního plynu. Podnik je už…

Odpojení od energií hrozí desetitisícům lidí

1.March » Novinky.cz
V režimu dodavatelů poslední instance (DPI) je stále okolo 30 000 bývalých klientů Bohemia Energy a dalších dodavatelů, kteří ukončili ve druhé polovině loňského roku kvůli rostoucím cenám energií na světových burzách svou činnost. Velké části z nic…

Klienti dluží náhradním dodavatelům energií miliony. Hrozí jim odpojení

14.February » Seznam Zprávy
Desetitisíce nezaplacených záloh v hodnotě milionů korun po sobě nechávají odběratelé energií v režimu Dodavatele poslední instance. Firmy však budou neuhrazené závazky vymáhat. Zároveň neplatiče varují před odpojením od energií.

Tato informační stránka o Pavel Grochál zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Grochál" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes