15
new stories - click to show

En Jiří Gavor

Related to

Dukovany uvidí Češi na účtech hodně dlouho, varují analytici. Vláda se věštění nebojí

8.December » Aktuálně.cz
Podle analytika společnosti ENA Jiřího Gavora je těžké v tuto chvíli predikovat, jak si bude cena elektřiny v budoucnu stát. Stát se toho však nebojí.

Veolia kupuje Pražskou teplárenskou

7.September » Novinky.cz
Francouzská Veolia se stane majitelem Pražské teplárenské, která na území hlavního města zásobuje teplem 230 tisíc domácností. Podle informací Práva z obeznámeného zdroje prodej před víkendem schválil antimonopolní úřad.

Dlouhodobý výhled cen elektřiny je podle analytiků vždy nejistý

Praha - Dlouhodobý výhled cen elektřiny na trzích je nejistý, což vývoj v minulosti několikrát ukázal. Shodli se na tom analytici, které oslovila ČTK. Předpokládaným růstem velkoobchodních...

Budou na hladinách rekultivačních jezer soláry?

25.May » iUHLI.cz
Ústecký podnikatel Martin Hausenblas by rád využil využít zatopená vytěžená území Ústecka pro plovoucí solární elektrárny. Zatopení bývalých uhelných dolů ale může trvat desítky let.

Místo uhelných dolů plovoucí soláry. Chystá se velká proměna Ústecka

19.May » Seznam Zprávy
Stál u zrodu platformy Liftago a vybudoval miliardovou firmu Adler. Teď chce ústecký podnikatel a vizionář Martin Hausenblas spolu se silnými partnery využít zatopená vytěžená území Ústecka pro plovoucí solární elektrárny.

Zájem o tepelná čerpadla meziročně vzrostl o polovinu. Trend bude pokračovat, míní analytici

20.February » E15.cz
Přestože tepelná čerpadla dosud patří k nejdražším variantám vytápění, díky nízkým provozním nákladům a státním dotacím nabývají na oblibě. Loni počet žádostí o dotaci na tento tepelný zdroj meziročně vzrostl dokonce o polovinu na 1380. Počet vypl...

Aspoň Greta bude ráda. Odstavení jaderných bloků hrozí velkým zdražením elektřiny, doplatí na to i Češi, varují experti

V Německu končí éra mírového atomu: do roku 2022 by mělo dojít ke konečnému uzavření zbývajících jaderných elektráren. Téma probral deník Právo a zeptal se na názory českých odborníků.

Mapa: Evropě přibývá další plynové pouto k Rusku. Závislost je vzájemná, říká expert

8.January » Aktuálně.cz
Ve středu se pod Černým mořem zprovozňuje nový plynovod TurkStream. Kvůli ruské agresi na Krymu a následnému embargu musí vést oklikou přes Turecko.

Blackout nelze zcela vyloučit, Česku ale spíše nehrozí

18.June » Týden.cz
Rozsáhlé výpadky elektřiny, takzvaný blackout, nelze nikdy zcela vyloučit, Česko ale má hned několik mechanismů, jak nastalé problémy případně řešit. Shodli se na tom odborníci, které oslovila ČTK.

Blackout nelze zcela vyloučit, Česku ale nehrozí

18.June » iUHLI.cz
Rozsáhlé výpadky elektřiny, takzvaný blackout, nelze nikdy zcela vyloučit, Česko ale má hned několik mechanismů, jak nastalé problémy případně řešit.

Blackout v Česku? Vyloučit ho nelze, pravděpodobnost je ale malá

17.June » Deník.cz
Rozsáhlé výpadky elektřiny, takzvaný blackout, nelze nikdy zcela vyloučit, Česko ale má hned několik mechanismů, jak nastalé problémy případně řešit. Shodli se na tom odborníci, které oslovila ČTK. Dva jihoamerické státy, Argentinu a Uruguay, v ne...

Experti: Blackout nelze zcela vyloučit, Česku ale spíše nehrozí

17.June » ČeskéNoviny.cz
Praha - Rozsáhlé výpadky elektřiny, takzvaný blackout, nelze nikdy zcela vyloučit, Česko ale má hned několik mechanismů, jak nastalé problémy případně řešit. Shodli se na tom odborníci,...
MORAVIA STEEL a.s. - Obchodní společnost a vlastník Třineckých železáren
Vojtěch Kotecký - Český zoolog, publicista

Tato informační stránka o En Jiří Gavor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "En Jiří Gavor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes