15
new stories - click to show

Miroslav Hanuš

Related to

SdCh: Poslední husička. Hra, v níž se ocitnete tajemstvím politické kuchyně blíže, než jste doufali

9.January » ČRo Olomouc
Poslední husička s podtitulem Dramatické gastropolitikum se nese v duchu ubuovské grotesky, více než satirou na aroganci a prospěchářství představitelů politické moci je ale nemilosrdným zrcadlem společenské lhostejnosti a manipulovatelnosti.

SdCh: Poslední husička. Hra, v níž se ocitnete tajemstvím politické kuchyně blíže, než jste doufali

2.January » ČRo Olomouc
Poslední husička s podtitulem Dramatické gastropolitikum se nese v duchu ubuovské grotesky, více než satirou na aroganci a prospěchářství představitelů politické moci je ale nemilosrdným zrcadlem společenské lhostejnosti a manipulovatelnosti.

Šípa pokořil Zedníček: DO ROKA A DO DNA

2.January » Aha!
Lidé si v poslední večer roku nejvíce pouštěli zábavné pořady České televize! Mezi nejsledovanější programy opět patřila silvestrovská Všechnopárty s Karlem Šípem (75).

Silvestrovský Tobogan. Gejzír historek a vyprávění slavných osobností

31.December » ČRo 2 - Praha
Jakému umění podlehla Ivana Chýlková v době koronaviru, co zažila Naďa Konvalinková při uklízení mrazáku a jaké zvuky napodobuje papoušek Miroslava Hanuše?

Ivanka Devátá (85) se po mozkové mrtvici opět směje. Takhle jí to slušelo na natáčení silvestrovského pořadu!

30.December » Super.cz
Herečka a vynikající dabérka Ivanka Devátá (85) letos prodělala mozkovou příhodu. Naštěstí se ale dala do pořádku a poprvé po rekonvalescenci vyrazila do společnosti. Na pozvání Aleše Cibulky přišla do zábavního pořadu Tobogan a nenechala si ujít ...

Kvíz: Co všechno se stalo při natáčení Silvestrovského Toboganu

29.December » ČRo 2 - Praha
Co se stalo Ivaně Chýlkové, jak přijel Miroslav Hanuš a co pila Uršula Kluková? Natáčení Silvestrovského Toboganu bylo zábavné. Tipněte si, co všechno se odehrálo.

Dcera Mirka Hanuše není uťápnutá jako v Ulici: Má dokonalou postavu a umí se odvázat

4.December » Expres.cz
Herečka Eliška Hanušová (25) hraje v Ulici hodně nesmělou fotografkou, která si dokonce prošla znásilněním. Její modely jsou hodně upjaté, na mladou studentku až moc staromódní, nikdo netuší, co skrývá pod nimi. Když se ale podíváte na její profil...

Nová iniciativa: S Řepkou ne! Mulač chce být místopředsedou místo Berbra

2.December » iSport.cz
Vedle Fotbalové evoluce se k očistě českého fotbalu hlásí další iniciativa: Nový fotbal – Nové tváře. A její lídr Martin Mulač také jako první oznámil, že se hodlá ucházet o vrcholnou pozici – funkci místopředsedy fotbalové asociace. „Mám o ni záj...

Jak málem pohřbít natáčení aneb Když se ke koronaviru přidá korupční kauza. Přečetli jsme

28.November » KrajskeListy.cz
VIDEO Nedávno dotočil film Vyšehrad, ve kterém nejenom hraje průšvihářského fotbalistu Julia Lavického, přezdívaného Lavi, ale zároveň ho režíruje i produkuje. V rozhovoru pro MF Dnes ale Jakub Štáfek přiznal, že na to nebyl sám.

Má zadní vrátka

26.November » NašeHvězdy.cz
Situace kolem koronaviru je momentálně pořád hodně nejasná. Divadla jsou zavřená a je jen otázka času, kdy dojde i na omezení natáčení. A právě s tímhle vším Miroslav Hanuš (57) počítá. I jeho se všechno velice dotklo, a tak začal přemýšlet, jak b...

LIVE stream - Legendárium díl 2.

19.November » Informuji.cz
Online talkshow s Vlastimilem Čaňkem, Miroslavem Hanušem a Anežkou... | LIVE stream - (2020-11-28 00:00:00 - 2020-11-28 00:00:00)

Andrzej Pilipiuk: Stopy nohou ve výkopu

10.November » ČRo 3 Vltava
Próza polského spisovatele ze sbírky Švec z Lichtenrade. Přeložil Pavel Weigel. Připravil Jiří Vondráček. Účinkuje Miroslav Hanuš. Režie Petr Mančal. Natočeno v roce 2014.

Tato informační stránka o Miroslav Hanuš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Hanuš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes