15
new stories - click to show

Kamil Havelka

Related to

Šibalové v ČSSD v Ústeckém kraji

28.March » blog.idnes.cz
Musím říci, že krajská organizace ČSSD v Ústeckém kraji má nešťastný osud. Po vynikajících volebních výsledcích v letech 2006 – 2010, tedy, když jsem byl v kraji volebním lídrem ČSSD, nastal pomalý, ale jistý odliv voličů od ní.

Jiří Paroubek: Šibalové v ČSSD v Ústeckém kraji

Musím říci, že krajská organizace ČSSD v Ústeckém kraji má nešťastný osud. Po vynikajících volebních výsledcích v letech 2006 – 2010, tedy, když jsem byl v kraji volebním lídrem ČSSD, nastal pomalý, ale jistý odliv voličů od ní.

Šibalové v ČSSD v Ústeckém kraji

28.March » vaševěc.cz
Musím říci, že krajská organizace ČSSD v Ústeckém kraji má nešťastný osud. Po vynikajících volebních výsledcích v letech 2006 – 2010, tedy, když jsem byl v kraji volebním lídrem ČSSD, nastal pomalý, ale jistý odliv voličů od ní. Jiri-Paroubek-1403...

SANEP: Sportovci mají jasno, Hnilička má v čele agentury skončit!

3.February » prvnizpravy.cz
> Společnost SANEP realizovala rozsáhlý průzkum mezi zástupci české sportovní obce. Respondentní skupiny byly rozděleny do čtyř samostatných celků, napříč všemi kraji v České republice a v Praze.

Klíčový svědek dostal od kmotrů přes 1,5 milionu. A roky mlčel

31.July » Seznam Zprávy
Obžaloba popisuje, jaké částky inkasoval za mlčení hlavní svědek v dotační kauze od vlivných podnikatelů.

Kristián Reichel podepsal smlouvu s týmem Winnipeg Jets

18.June » Homerlive
Litvínovskou plejádu odchovanců v NHL rozšíří další jméno. Talentovaný útočník Kristian Reichel podepsal smlouvu s týmem Winnipeg Jets. Pokud nastoupí do soutěže tak se stane 24. odchovancem Litvínova, který oblékne dres v nejslavnější soutěži svě...

Syn legendy je blíž NHL. Reichel se na dva roky upsal Winnipegu

17.June » NHL.cz
Dva roky bojoval ve farmářské AHL, teď se Kristian Reichel přiblížil vysněné NHL. Syn legendy českého hokeje a olympijského vítěze Roberta Reichla podepsal dvouletou smlouvu s Winnipegem.

Jsme jeden klub. Litvínov zapojil do tréninku juniory a chválí Litoměřice

4.June » Hokej.cz
Podobně jako třeba nedaleké Karlovy Vary i jiné kluby, také Litvínov chce snížit odstup mezi A-týmem a juniorkou. Vedení Vervy pro to před novou sezonou učinilo několik kroků.

Hokejový Litvínov se ponořil do smutku. Zemřel dlouholetý sekretář klubu

17.April » Sport.cz
Hokejový Litvínov se ponořil do smutku. Ve čtvrtečních večerních hodinách podlehl ve věku devětašedesáti let těžké nemoci dlouholetý sekretář klubové mládeže Václav Tůma. Verva o tom informovala na svých oficiálních stránkách a sociálních sítích.

VIDEO: Nové rehabilitační centrum je pro mladé sportovce splněným snem

19.December » e-mostecko.cz
Litvínov - Nejnovější rehabilitační centrum mohou využívat mladí hokejisté v Litvínově. Hokejový klub Litvínov sportovní spolek, akademie ČSLH doplnil zařízením za více než sedm miliónů korun už dříve vzniklou posilovnu a rozcvičovnu na Zimním sta...
Karel Březina - Politik za ČSSD
Renata Vesecká - Česká státní zástupkyně
Jana Vaňhová - politička ČSSD, hejtmanka Ústeckého kraje
Alexandr Novák - Český podnikatel a politik
Jan Macháček - Český novinář a hudebník
Vladimír Růžička - Český hokejista

Tato informační stránka o Kamil Havelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamil Havelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes