15
new stories - click to show

Michal Hejna

Related to

Jakou roli hráli jeskyně v příběhu člověka?

11.October » Oko Kosmasu
Pozorný čtenář se v pozoruhodné knize Člověk a podzemní svět od Michala Hejny Pozorný čtenář se dozví o významu jeskyní v jednotlivých civilizacích a o vývoji pohledu na vznik jeskyní a krápníkové výzdoby v průběhu staletí. Pozná mnoho ve své době...

Vinyl Story: Tutu a Mr. Jazzman po třiceti letech

6.September » ČRo
Zářijový díl Vinyl Story je věnován 30. výročí vydání prvního alba kapely Tutu, Mr. Jazzman. Na nahrávku z roku 1991 zavzpomínal ve studiu pianista Boris Urbánek.

Jazzová sobota

23.June » MujTip.Info
V sobotu 27.června se koná již šestnáctý jazzový večer ve Skrýšově, na zámku a statku Karla Rodena. Na programu bude vystoupení Štěpána Markoviče, který vystoupí s uskupením AghaRTA Gang ve složení Boris Urbánek(klávesy), Vít Švec (kontrabas) a Mi...

Staroměstské náměstí pohltí na tři dny vlna jazzu

2.August » EuroZprávy.cz
Od 2. do 4. srpna se v Praze odehraje Prague jazz week 2019. Na tomto hudebním festivalu zahraje dvanáct českých kapel své písničky a také známé hity jiných kapel. Každý den začnou vystoupení v šestnáct hodin a budou trvat do pozdního večera.

Tato informační stránka o Michal Hejna zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Hejna" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes