15
new stories - click to show

Tomáš Hejtmánek

Related to

Dva radní do opozice nespěchají. ANO a ODS chce v Hradci menšinovou vládu

2.December » iRegiony Impuls
Odchod nejmenšího člena dosavadní koalice na radnici v Hradci Králové zřejmě převrat ve vedení města nezpůsobí. Zástupci ODS i hnutí ANO po nedělní schůzce deklarovali, že chtějí pokračovat.

Jaroslav Horejc věnoval mé prababičce sošku. Zaujalo mě to, a tak jsem začal jeho díla sbírat

1.December » ČRo
Lásku k umění zdědil po předcích, pěstil ji při studiích restaurátorství na Akademii výtvarných umění a přetavil ji v založení soukromé aukční síně Arthouse Hejtmánek.

V Hradci Králové padla koalice, Změna vypověděla smlouvu s ANO a ODS

26.November » iDNES.cz
Uskupení Změna pro Hradec a Zelení vypovědělo koaliční smlouvu o vládě v Hradci Králové s ANO a ODS. V 37členném zastupitelstvu měla koalice 19 hlasů. Vypovězení smlouvy je vrcholem několikaměsíční krize.

Změna hlasuje, zda odejde z koalice v Hradci. ODS a ANO chtějí pokračovat

24.November » iDNES.cz
Vážná koaliční krize v Hradci Králové se blíží rozuzlení. Jasno má být zřejmě do pátku. Jedním z možných scénářů je, že Změna a Zelení opustí vedení města a jejich posty si mezi sebe rozdělí partneři z ODS a hnutí ANO.

Sběratel Tomáš Hejtmánek: Do umění investuje i střední třída

20.November » Novinky.cz
Plátno Královna moří Jana Zrzavého nebo scenérii Zima Josefa Lady nabídne při večerní aukci 10. prosince Arthouse Hejtmánek v pražské Bubenči. Ten vede s manželkou Marií Tomáš Hejtmánek. Letošní rok, jenž přivál změny také na trh s uměním, je přim...

Testujme návštěvy, aby mohly k seniorům, navrhuje ředitelka domova

17.November » iDNES.cz
Senioři bez osobního kontaktu s blízkými trpí a je třeba k nim vpustit návštěvy, tvrdí Daniela Lusková. Je místopředsedkyní Asociace poskytovatelů sociálních služeb a ředitelkou Domova U Biřičky v Hradci Králové, který je největším zařízením svého...

Překvapené Opočno získalo dotaci na opravu soudu, záměr musí znovu zvážit

5.November » iDNES.cz
Opočno na Rychnovsku může po letech příprav investovat do opravy vrchnostenského soudu u tamního zámku. Stát městu nabídl dotaci 78 milionů korun, která před třemi lety neprošla. Radnice zjistí, zda se investice vyplatí.

Desítky psů žily v domě ve výkalech, praktiky chovatele vyšetřuje policie

2.November » iDNES.cz
Kriminalisté se zabývají případem množírny psů v domku na Královéhradecku. Teprve rozhodnou, jestli se majitelé dopustili trestného činu. Na sedmdesát odebraných zvířat zaplnilo v předešlém týdnu městský útulek v krajském městě.

Útulek paralyzovaly desítky čivav, policie je přivezla z odhalené množírny

30.October » iDNES.cz
Psí útulek v Hradci Králové zahltily desítky čivav a psů dalších plemen z množírny, kterou v pondělí odhalili veterináři a policisté na Hradecku. Některé feny navíc čekají mladé a v útulku postupně rodí. Zařízení už další zvířata nepojme, a strážn...

Exprimátor Hradce se vrací na scénu, sloučení krajských nemocnic vyloučil

26.October » iDNES.cz
Bývalý primátor Hradce Králové Zdeněk Fink (HDK) převezme krajské zdravotnictví, které patří k nejpalčivějším problémům regionu. Na stole už dva roky leží změna řízení nemocnic. Jejich sloučení Fink vyloučil. Zdravotnický holding by měl být podle ...
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Tomáš Hejtmánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Hejtmánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes