15
new stories - click to show

Veronika Hladíková

Related to

OBRAZEM: Gólmani nejmladších reprezentací potrénovali ve Slaném

8.June » Hokej.cz
Sotva dozněly oslavy zlatého úspěchu českých hokejistů na mistrovství světa a reprezentace už odstartovaly novou sezonu 2024/25. Vůbec první akci představoval kemp brankářů ročníků 2008 a 2009, kteří budou chytat za národní výběry do 16 a 17 let.

Na kemp do Slaného zamíří i gólmani osmnáctky a dvacítky

3.June » Hokej.cz
Týden po gólmanech z hledáčku reprezentačních výběrů U16 a U17 se ve Slaném sejdou na tréninkovém kempu také starší brankáři národních výběrů do osmnácti a dvaceti let.

Brankáře reprezentací U16 a U17 čeká další přípravný kemp

30.May » Hokej.cz
V mezidobí před startem nového ročníku absolvují přípravné kempy brankáři z hledáčku mládežnických reprezentací. Naděje kategorií U17 a U16 před sebou mají třídenní akci ve Slaném.

Barrandovské ateliéry ukrývají 45 metrů dlouhý model ponorky. Mezi natáčeními je na tajném místě

2.July » Český rozhlas
V Česku se už čtvrtým rokem natáčí jeden z nejdražších německých seriálů Ponorka, v originále Das Boot. V barrandovských ateliérech kvůli tomu vždy před natáčením další sezony znovu postaví 45 metrů dlouhý realistický interiér ponorky U-612. Seriál …

Neckyáda rozproudila život na břehu řeky, sjíždí po ní kuriózní plavidla

23.August » Brněnská Drbna
O horkém sobotním poledni je u řeky Svitavy živo. A ne náhodou, návštěvníky sem přilákal festival Překročme řeku. Někteří účastníci řeku brzy nejen překročí, ale i přebrodí. Na kuriózních plavidlech v rámci oblíbené části programu zvaném Neckyáda.

Tato informační stránka o Veronika Hladíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Hladíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes