Radim Holeček

Vztahuje se k

Starostkou centrálního ústeckého obvodu zastupitelé zvolili Hanu Štrymplovou

19.listopadu » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Svého starostu, přesněji starostku, zvolili většinou 18 hlasů zastupitelé centrálního městského obvodu v Ústí nad Labem. Stala se jí úřednice střekovské radnice Hana Štrymplová (ANO 2011).

Sonda do ústeckých předvolebních kotrmelců

3.října » prvnízprávy.cz
Z politologického hlediska je Ústí nad Labem pozoruhodnou rezervací volebních exotů. Upozorňuje na to politolog Zdeněk Zbořil.

Na Ústecku lidé chodí kouřit na verandu a pak utíkají bez placení

29.května » Ústecký deník
Ústecko /ANKETA/ - Protikuřácký zákon lidé hodnotí rozpačitě. Zákaz kouření cigaret v hospodách málokdo poruší. Horší je to na ulici.

Opil se Božkovem... Vážné informace ohledně Sýrie a střet s Jakubem Jandou stran Skripala

Experti z mezinárodní Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) dnes potvrdili závěry britských úřadů ohledně identity jedu novičok, který byl použit při útoku na Sergeje Skripala a jeho dceru Julii. „Chtěli jste důkazy? Tady jsou,“ reagoval n...

Bývalý poslanec ODS vyrazil oslavovat výročí bitvy u Stalingradu. A pořádně to za to schytal

Bývalý poslanec za ODS Radim Holeček na své politické cestě zaujímal postoj zarytého antikomunisty. O to víc to proto za svůj počin, když se v minulém týdnu vydal s řadou českých komunistů do Ruska uctít výročí vítězství Rudé armády u Stalingradu,...

Exposlanec ODS proti KSČM protestoval, dnes s komunisty slaví vítězství Rudé armády

9.února » Lidovky.cz
Dnes už bývalý poslanec za ODS Radim Holeček se během své politické kariéry mimo jiné profiloval jako výrazný antikomunista, hlasitě například kritizoval spolupráci své mateřské strany s KSČM na komunální úrovni. Minulý týden se však s řadou český...

Vyhořelý dům v Předlicích město zdemoluje. Přijde to na miliony

3.října » Ústecký deník
Předlice - Trosky vyhořelé ruiny v sousedství předlické školky v Marxově ulici nezůstanou. Ústecký magistrát ruinu plnou azbestu odklidí celou, ačkoli zvažoval i levnější variantu, že by dům jen strhl, rumiště zabezpečil a zakryl speciální plachtou.

Poslankyně za TOP 09 a KDU-ČSL odmítly odjet do Číny, pojede jen pět poslanců

20.července » globe24.cz
Praha - Na týdenní návštěvu čínské provincie S'-čchuan odcestuje pět českých poslanců, na programu mají jednání s oficiálními představiteli regionu. Původně mělo odcestoval sedm zákonodárců.

Do Číny poletí pět ze sedmi poslanců, člen ODS usadil Kalouska

20.července » EuroZprávy.cz
Praha - Na týdenní návštěvu čínské provincie S'-čchuan odcestuje pět českých poslanců, na programu mají jednání s oficiálními představiteli regionu. Původně mělo odcestoval sedm zákonodárců.

Do Číny poletí jen pět poslanců, dvě poslankyně cestu zrušily

20.července » Deník.cz
Do Číny na týdenní návštěvu provincie S'-čchuan odcestuje místo sedmi poslanců pět zástupců dolní komory. Dvě poslankyně, Gabriela Pecková (TOP 09) a Pavla Golasowská (KDU-ČSL) svoji účast v delegaci zrušily. Minulý týden k tomu vyzval předseda TO...

Do Číny poletí pět ze sedmi poslanců, Kalousek dostal kafkovskou odpověď

20.července » EuroZprávy.cz
Praha - Na týdenní návštěvu čínské provincie S'-čchuan odcestuje pět českých poslanců, na programu mají jednání s oficiálními představiteli regionu. Původně mělo odcestoval sedm zákonodárců.

Navzdory smrti disidenta čeští poslanci do Číny odletí

20.července » Novinky.cz
Snaha šéfa TOP 09 Miroslava Kalouska zabránit skupině poslanců v cestě do Číny kvůli úmrtí čínského disidenta, nositele Nobelovy ceny Liou Siao-po, vyšla téměř naprázdno. Účast v sedmičlenné delegaci odmítly po Kalouskově apelu z minulého pátku je...
Dana Filipi - politik za ODS
Zuzka Bebarová-Rujbrová - politik za KSČM
Václav Klučka - poslanec za ČSSD
Jaroslav Krákora - poslanec za ČSSD
Gabriela Pecková - politik za TOP09
Gabriela Hubáčková - politik za KSČM
Josef Šenfeld - Politik za KSČM

Tato informační stránka o Radim Holeček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radim Holeček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes