Jakub Hora

Related to

Z tiskových zpráv: Skupova Plzeň dokončuje přesun programu, vstupenky budou v prodeji od 1. září

12.August » i-divadlo.cz
34. ročník Mezinárodního festivalu loutkového a alternativního divadla Skupova Plzeň musel kvůli pandemii ustoupit z června do října. Nad účastí některých zahraničních hostů sice stále visí otazník, diváci se ale obávat nemusí. Skupova Plzeň zůstá...

Skupova Plzeň dokončuje přesun programu

11.August » prvnizpravy.cz
34. ročník Mezinárodního festivalu loutkového a alternativního divadla Skupova Plzeň musel kvůli pandemii ustoupit z června do října. Vstupenky budou v prodeji od 1. září.

Mistři, kteří nebyli na oslavách

26.June » SK Slavia Praha
Redakce - Slávisté si proti Plzni zajistili 20. mistrovský titul. Mistrů je však mnohem více, než jen těch, kteří ve středu slavili před Edenem s fanoušky. Pojďme si připomenout ty, kteří sezonu dohrávají v jiném dresu a na titulu se rovněž podíleli.

Sám s jorkšírem v Rize. Bývalého slávistu zachránila česká ambasáda

25.June » Sport.cz
Je nadšený. Ze života v Lotyšsku, z klubu, ze své rodiny. S přítelkyní Anetou a dcerkou Sofinkou vyrážejí často k moři. Teď si záložník FC Riga Jakub Hora přeje, aby mu radost dělal i fotbal. V uplynulém týdnu vstoupil s obhájcem do ligy. S ničím ...

Plzeňské Divadlo Alfa se po koronavirové pauze otevře v červnu

13.May » Seznam Zprávy
Plzeňské loutkové Divadlo Alfa se po téměř tříměsíční koronavirové pauze od června opět otevře pro diváky. Nabídne tři inscenace, dvě z nich budou premiéry.

Plzeň: Divadlo Alfa otevře od června

12.May » Kurzy.cz
Pro malé i velké diváky uvede reprízy inscenace Pozor, Zorro!, uskuteční se odložená premiéra příběhu pro nejmenší děti Ťuk, ťuk, ťuk. Tučňák? a připravena je také premiéra loutkářské klasiky Jenovéfa režiséra Tomáše Dvořáka.

Startuje další etapa rekonstrukce Mohylové ulice. Pozor na dopravní omezení!

11.May » QAP.cz
Nejrozsáhlejší stavba posledních let na plzeňské Doubravce vstupuje do finální fáze. Od pondělí 11. května se proto uzavřela křižovatka Staniční a Mohylové ulice.

Divadlo Alfa přivítá diváky v červnu. Herci budou hrát s rouškami

8.May » QAP.cz
Plzeňské Divadlo Alfa připravuje na poslední měsíc sezony dvě desítky představení. Uskuteční se odložená premiéra pro nejmenší Ťuk, ťuk, ťuk. Tučňák?! a diváci poprvé uvidí i loutkářsku klasiku Jenovéfa.

Divadlo Alfa otevře od června, divákům nabídne tři inscenace, dvě z nich premiérově

7.May » Plzeň.cz
Plzeňské Divadlo ALFA se chystá od června po necelých třech měsících koronavirové pauzy opět otevřít své brány. Plzeňská loutková scéna připravuje na poslední měsíc sezóny kolem dvaceti představení. Pro malé i velké diváky uvede reprízy inscenace ...

Festival Skupova Plzeň se přesouvá z června na říjen

18.April » Plzeň.cz
34. ročník Mezinárodního festivalu loutkového a alternativního divadla Skupova Plzeň se nově uskuteční od 14. do 18. října 2020. Letošní festival byl původně naplánován na termín 10. – 14. června. Vzhledem k současným opatřením vlády v souvislosti...

Skupova Plzeň 2020 se přesouvá na říjen

17.April » Region Plzeň
34. ročník Mezinárodního festivalu loutkového a alternativního divadla Skupova Plzeň se nově uskuteční od 14. do 18. října 2020.
Jiří Trnka - Český výtvarník, ilustrátor, spisovatel

Tato informační stránka o Jakub Hora zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Hora" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes