15
new stories - click to show

Aneta Hrdličková

Related to

Čtyři asistenti prevence kriminality působí v Jihlavě už rok. Spolu s policií monitorují veřejný pořádek

26.July » Jihlavská Drbna
Činnost asistentů prevence kriminality v Jihlavě byla zahájena v květnu 2020, asistenti tak již mají za sebou první rok úspěšné práce. Pomáhají nejen městské, ale i státní policii s dohledem na bezpečnost v centru města, a svými preventivními krok...

Vizuální smog v Jihlavě: Lidi trápí blikající obrazovky na zimáčku nebo u Cityparku. Chystá se manuál označení čísel popisných

23.July » Jihlavská Drbna
Od letošního března se na jihlavské radnici pracuje s takzvanou Kartotékou vizuálního smogu. Jde o pracovní název, který mají na svědomí jihlavští pracovníci Útvaru městského architekta (ÚMA). Zmíněná kartotéka popisuje širokou škálu vzhledových p...

V Mlýnské ulici začnou opravy starých kanálů. Po rekonstrukci se položí nový asfalt

15.July » Jihlavská Drbna
Obyvatelé Mlýnské ulice se dočkají opravy starých kanálů. Práce budou zahájeny ještě v průběhu tohoto měsíce. Kvůli špatnému stavu musí dělníci kompletně opravit historickou kanalizaci i veřejný vodovod v části ulice.

Zastávku Kaufland budou obsluhovat i klasické trolejbusy

V pondělí 12. července byla zahájena rekonstrukce trolejí nad kruhovým objezdem v Havlíčkově ulici u Rozkvětu v Jihlavě. Podle informací města práce potrvají dva měsíce. „Z důvodu stavebních prací budou po dobu cca dvou měsíců nasazeny autobusy ná...

Jihlava dnes bude projednávat změnu územního plánu. Přijít může i veřejnost

12.July » Jihlavská Drbna
Jihlavská radnice zve dnes od 16 hodin na veřejné setkání kvůli změnám územního plánu, o jijímž pořízení únorové městské zastupitelstvo. Bude se konat v zasedací místnosti Zastupitelstva města Jihlavy.

Proti černým skládkám v centru bojuje Jihlava cedulemi. Už se objevily první výsledky

10.July » Jihlavská Drbna
Vedení Jihlavy se rozhodlo zatočit s černými skládkami v městské památkové rezervaci. Vedle podzemních kontejnerů v lokalitě za Snahou, které jsou často přeplněné, a odpad se tak hromadil i okolo, jsou nyní k vidění speciální cedule.

Jihlava: Pojízdné prodejny mohou zajíždět do městských částí

10.July » prvnizpravy.cz
Jihlavská radnice upravila tržní řád, aby mohly pojízdné prodejny zajíždět do městských částí. Zatím tam byl pojízdný prodej zakázaný.

Déšť a silné bouřky mohou na Vysočinu přijít od 15 hodin. Čekají se problémy v dopravě a výpadky proudu

Meteorologové zesílili výstrahu před silnými bouřkami, nárazovým větrem a přívalovými srážkami. Počasí může v našem kraji způsobovat problémy už od dnešních 15 hodin, výstraha je platná až do časného rána.

Jihlava upravila tržní řád, pojízdné prodejny budou moci do městských částí

Jihlavská radnice upravila tržní řád, aby mohly pojízdné prodejny zajíždět do jihlavských městských částí. Zatím tam byl pojízdný prodej zakázaný. Radnice tak chce rozšířit dostupnost služeb pro obyvatele a zbavit prodejce zbytečné administrativy....

Na konci července nechoďte pro občanku ani pas. Přepážky v Jihlavě budou zavřené

Pokud se ve dnech 29. a 30. července chystáte na jihlavský magistrát kvůli občanskému průkazu či cestovnímu dokladu, pak si návštěvu úřadu naplánujte na jindy. V těchto dvou dnech budou totiž přepážky uzavřené.

Řidiči si oddechnou. Na podzim by se měla začít opravovat ulice Jiřího z Poděbrad

29.June » Jihlavská Drbna
Již čtvrtým rokem, tedy od roku 2018, je uzavřená jihlavská ulice Jiřího z Poděbrad. Důvodem toho, že nemohla být opravena, byl vodohospodářský spor.

Trolejbusová linka D a F v Jihlavě má plánovanou výluku

28.June » Jihlavská Drbna
Pokud využíváte jihlavskou MHD, potažmo trolejbusovou linku D nebo F, pak zbystřete. Od dnešního dne až do neděle 4. července je na těchto dvou linkách plánovaná výluka.

Tato informační stránka o Aneta Hrdličková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aneta Hrdličková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes