15
new stories - click to show

Ivo Hucl

Related to

Plzeň rozdala umělecké ceny, v síni slávy je Pavlovský

12.September » Plzeňský deník
Herec Pavel Pavlovský, básník, kurátor a organizátor kulturních akcí Ivo Hucl, dramaturg Jaroslav Jurečka a Západočeská galerie v Plzni jsou novými držiteli Umělecké ceny města Plzně.

Nerůžový les / Ivo Hucl - uvedení nejnovější knihy

9.June » Informuji.cz
Uvedení nejnovější knihy českého básníka Iva Hucla s hudebním... | Nebílovy - (2021-07-02 18:00:00 - 2021-07-02 00:00:00)

Umělecké ceny Plzně dostane herec Pavlovský, básník Hucl či výstava v galerii

11.May » Seznam Zprávy
Dlouholetý herec Divadla J. K.Tyla Pavel Pavlovský, dramaturg a hudebník Jaroslav Jurečka, básník a esejista Ivo Hucl a Západočeská galerie v Plzni za výstavu madon jsou držiteli Umělecké ceny města Plzně za rok 2020.

BáSnění Ivo Hucla

8.March » ČRo
Texty do pořadu BáSnění vybírá a komentuje Ivo Hucl, básník, kurátor a kulturní aktivista, ale také zakladatel Bezejmenné čajovny ve Šťáhlavicích u Plzně.

Zájem o básně se zvyšuje, poezie má sílu uzdravovat, říká Ivo Hucl

25.July » iDNES.cz
Ivo Hucl je v regionu známý zejména jako zakladatel oblíbené Bezejmenné čajovny poblíž zámku Kozel. Zároveň je ale také básníkem. Letos mu vyšla rozsáhlá sbírka básní, která přináší průřez jeho dlouholetou tvorbou. Poezie má podle něho moc lidi uz...

BáSnění Ivo Hucla

20.July » ČRo
Texty do pořadu BáSnění vybírá a komentuje Ivo Hucl, básník, kurátor a kulturní aktivista, ale také zakladatel Bezejmenné čajovny ve Šťáhlavicích u Plzně.
Ryoji Ikeda - Japonský audio-vizuální umělec

Tato informační stránka o Ivo Hucl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivo Hucl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes