15
new stories - click to show

Bohumila Hybská

Related to

Územní plán Brna? Přehlídka povýšenosti nad lidmi i přírodou

Pokračuje projednávání zásadního strategického dokumentu, který se stane základem veškerého rozvoje Brna v příštích desetiletích. Způsob, jímž budoucí územní plán vzniká, ale nasvědčuje tomu, že výsledek nebude v zájmu celé veřejnosti.

Brněnští starostové zuří, kvůli územnímu plánu hrozí žalobami i odtržením

17.June » iDNES.cz
Žalobami a dokonce odtržením hrozí Brnu starostové některých městských částí. Jsou rozzlobení, protože podle nich magistrát ve spojení s Kanceláří architekta města do nového územního plánu nezapracoval důležité připomínky.

Na změně územního plánu v Brně vydělá i úřednice, která jej kreslí. Její pozemky se několikanásobně zhodnotí

14.June » Deník N
Jedním z těch, kdo v Brně vydělá na změně územního plánu, je vedoucí oddělení územního plánování Kanceláře architekta města (KAM) Bohumila Hybská. Tato příspěvková organizace má přitom kreslení nového územního plánu na starosti. Úřednice pozemky, kt…

Zbourat a znovu postavit? Hobbymarket vyhlíží rozsudek i nový územní plán

17.June » iRegiony Impuls
Kdyby se Bauhaus v brněnských Ivanovicích stavěl podle nového územního plánu, neměl by problém. Kvůli sporům o „černou stavbu“ mu přitom stále hrozí likvidace.

Tato informační stránka o Bohumila Hybská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bohumila Hybská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes