nových článků - klikněte pro zobrazení

Sana Il

Tour de Brdy - 3. závod Galaxy Stevens série 2021

6.října » MTBS.cz
Trasa 15. ročníku Tour de Brdy je připravená. VLS Brdy opravila hodně nebezpečných míst zvláště výtluků na asfaltových cestách okolo Padrťských rybníků. Novinkou bude atraktivní dojezd v nově budovaném sportovním areálu Strašice. Trasa vede po stejn…

Petr Fiala z AC SPARTA PRAHA vyhrál první závod IL Sano cupu - Velkou cenu Cyklomax s.r.o.

29.května » RoadCycling.cz
Profesionálové Petr Vakoč (Alpecin - Fénix), Petr Kelemen (CCC Development team), Daniel Turek (Israel Start UP Nation) zvolili v přípravě IL Sano Cup kritérium na 66 km v areálu SK Rapid Plzeň.

Petr Fiala z AC Sparta Praha vyhrál první závod IL Sano cupu - Velkou cenu Cyklomax s.r.o.

28.května » RoadCycling.cz
Profesionálové Patr Vakoč team Alpecin - Fénix, Petr Kelemen - CCC Development team, Daniel Turek - Israel Start UP Nation zvolili v přípravě IL Sano Cup - kritérium na 66 km v areálu SK Rapid Plzeň.

Závěrečný závod RoadCupu se ve Strašicích povedl

7.října » RoadCycling.cz
Silniční Tour de Brdy - Velká cena Strašic vyhrál Martin Stošek z Vitalo Future team před obhájcem vítězství Tomášem Kalojírosem z AC Sparta Praha a Henri Uhligem RSC Kelheim z Německa.

Giant liga míří do Tábora

18.dubna » Region Plzeň
První závod devátého ročníku série cyklistických kritérií TÁBORSKÉ OKRUHY - Velká cena ČEZ, budou organizátoři kriterijní Giant ligy i letos pořádat v areálu Komora v Táboře.

Tato informační stránka o Sana Il zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sana Il" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes