nových článků - klikněte pro zobrazení

Henri Uhlig

Také nedělní hromadný závod na Temelíně pod taktovkou Němců

16.srpna » RoadCycling.cz
Na start hromadného závodu, který se v neděli jel v rámci cyklistického víkendu SpOrto LPV Velká cena Temelína, se postavilo přes 230 závodníků. Kopcovitý profil v kombinaci s tropickými teplotami již od začátku napovídal, že si mnozí závodníci budo…

Další díl cyklistické Giant ligy zvládl nejlépe Martin Boubal

9.září » Plzeň.cz
Martin Boubal ovládl čtvrtý díl Giant ligy, který se jel tradičně v plzeňském areálu na Rapidu. Za ním skončil Denis Rugovac, třetí místo bral Henri Uhlig. V bodovacích spurtech byl ze začátku velmi aktivní dráhař Denis Rugovac (AC Sparta Praha), kt…

Závěrečný závod RoadCupu se ve Strašicích povedl

7.října » RoadCycling.cz
Silniční Tour de Brdy - Velká cena Strašic vyhrál Martin Stošek z Vitalo Future team před obhájcem vítězství Tomášem Kalojírosem z AC Sparta Praha a Henri Uhligem RSC Kelheim z Německa.

Tour de Brdy vyhrál Martin Stošek

6.října » Region Plzeň
Silniční Tour de Brdy - Velká cena Strašic vyhrál Martin Stošek (Vitalo Future team) před obhájcem vítězství Tomášem Kalojirosem (AC Sparta Praha) a Henri Uhligem (RSC Kelheim) z Německa.

Tato informační stránka o Henri Uhlig zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Henri Uhlig" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes