15
new stories - click to show

Petr Stehlík

Related to

Mgr. Petr Stehlík

10.November » ParlamentniListy.cz
Trochu paradoxně znějící nadpis vychází ze současného stavu společnosti v USA, která je rozdělená a dochází ke střetům mezi konzervativci a liberály. Agrese, nenávist, neochota diskutovat a vyslechnout názory protistrany převažuje u liberálů.

Mgr. Petr Stehlík

6.November » ParlamentniListy.cz
Letošní prezidentské volby v USA dokazují, jak nedůvěryhodné a chaotické je korespondenční hlasování, což by mělo být varováním před podobnými experimenty v zemích, kde probíhají svobodné volby.

Šumavskou chatu Mládí kraj opraví, aby do ní mohli jezdit na kurzy školáci

4.November » iDNES.cz
Jihočeský kraj zrekonstruuje svou chatu nedaleko sjezdovek na Zadově. „Pak může sloužit s nižšími náklady celoročně. Nebudou tu klasické socialistické pokojíčky po dvou třech, ale moderní apartmánové bydlení,“ řekl Petr Stehlík, ředitel Krajského ...

Mgr. Petr Stehlík

4.November » ParlamentniListy.cz
Teroristické útoky v Rakousku a ve Francii nám v době ,,Covidové" připomněly, že evropský sen o úspěšné integraci muslimů je spíše vznešenou představou, než reálným cílem.

Atletický rok 2020 – 1. čtvrtletí

30.October » Atletika.cz
Atletický rok 2020 byl v důsledku koronavirové krize hodně specifický. Jeho první čtvrtletí však proběhlo s výjimkou posunutí halového světového šampionátu ještě poměrně standardně. Jaké tedy byly úvodní tři měsíce letošní atletické sezóny?

Kapři v jihočeských rybnících jsou v dobré kondici. Ukázaly to kontrolní odlovy

Jihočeští rybáři i v létě zatahují sítě na rybnících. Vyloví jen desítky ryb, přesto jsou s úlovkem spokojeni. Dělají totiž kontrolní odlovy pro zjištění kondice zvířat.

Zraněný Staněk si dá přestávku, vrchol sezony bude bez něj

4.August » Sport.cz
Cítil formu na vylepšení svého českého rekordu, ale bude si muset počkat. Koulař Tomáš Staněk si přivodil svalové zranění na přitahovači kyčle, které mu znemožní startovat na víkendovém mistrovství republiky v Plzni, vrcholu sezony pro české atlety.

Atletická paráda v Pardubicích

22.July » Atletika.cz
Tradiční pardubický atletický mítink měl letos vynikající úroveň. Postarali se o to domácí atleti i zahraniční hosté.

Je vaše čidlo DS18B20 klon/padělek/fake? Ověřte si to Arduinem.

17.July » chiptron.cz
Jsou vaše DS18B20 fake, padělek nebo klon? Bohužel většina teplotních čidel, které koupíte na aliexpresu nebo ebay jsou buď padělky, repasy nebo klony původních čidel - tomu může nasvědčat i nižší cena než je obvyklá. S tím má zkušenost drtivá vět...

Staněk v Táboře za 21 metrů

15.July » Atletika.cz
Na jihu Čech se odehrál další ročník Velké ceny Tábora. Ve všech disciplínách hlavního programu se sešla špičková domácí konkurence a bylo to vidět i na výsledných výkonech. Těm vévodil zápis koulaře Tomáše Staňka.

Vrhači kralovali výkonům v Olomouci

27.June » Atletika.cz
V sobotu se uskutečnila 49. Velká cena města Olomouce. Na Hané se sešla kvalitní domácí konkurence, okořeněná několika zajímavými zahraničními hosty. Ozdobou mítinku byly zejména technické disciplíny.

Tato informační stránka o Petr Stehlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Stehlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes