15
new stories - click to show

Martin Edlman

Related to

Barbora Špotáková oznámila konec kariéry

9.September » Atletika.cz
Pouhých třináct hodin poté, co Barbora Špotáková absolvovala svůj poslední pokus v rámci finále Diamantové ligy v Curychu, proběhla v Praze tisková konference, kde sdělila své rozhodnutí o ukončení své bohaté a úspěšné kariéry.

Neděle se čtyřmi rekordy šampionátu

28.August » Atletika.cz
Nedělním programem vyvrcholilo mistrovství České republiky mužů a žen do 22 let a v Brně padly hned čtyři rekordy mistrovství, o které se postarali čtvrtkař Jakub Majerčák, koulařka Katrin Brzyszkowská a stýplaři Tomáš Habarta se Soňou Kouřilovou.

MČR dvaadvacítek je v poločase

27.August » Atletika.cz
V Brně se uskutečnil první soutěžní den mistrovství České republiky do 22 let. V jeho průběhu byla k vidění řada zajímavých soubojů o cenné kovy. Žádný rekord šampionátu však nepadl.

Forma roste, český rekord na dosah! Svým blízkým ale Staněk mistrovství Evropy zakázal

3.August » Sport.cz
Místo mistrovství světa v americkém Eugene závodil v Pacově a Novém Městě nad Metují. Menší mítinky si zvolil Tomáš Staněk pro návrat do formy po nepříjemném zranění kotníku, a zjevně se vyplatilo. O víkendu v Lucembursku poslal kouli na 21,94 m, je…

Staněk u Metuje za 21 metrů

24.July » Atletika.cz
Po dvou zrušených ročnících se vrátila do kalendáře Velká cena Nového Města nad Metují. Představili se tu i někteří reprezentanti, ozdobou byl výkon koulaře Tomáše Staňka úrovni světové elity v Eugene.

Vzpomínky ožily. Americká univerzita? Šel bych do toho znova, má jasno Bárta

15.July » Sport.cz
Když spolu s dalšími českými atlety přiletěl do USA na závěrečný kemp, diskaři Marku Bártovi proběhlo hlavou: „Vždyť já si ani nepřijdu jako na mistrovství světa, připomíná mi to kampus, jaký jsme měli na univerzitě.“ I když je na vrcholné akci mezi…

Český talent v Americe. Srdeční lidé, horší jídlo i bolavé achilovky

25.June » Sport.cz
Před rokem si sbalila věci a vyrazila takřka do neznáma. Český studijní systém vyměnila za americký, opavský stadion za kampus ve Virginii. Bývalá dorostenecká mistryně světa i Evropy na 400 metrů Barbora Malíková má za sebou první ročník na univerz…

Špotáková šestá v Paříži

18.June » Atletika.cz
Diamantová liga se přesunula do Paříže, kde nás reprezentovaly oštěpařky Barbora Špotáková a Nikola Ogrodníková. Lépe se vedlo šesté Špotákové. Ogrodníková obsadila osmé místo.

Tři akademické tituly pro Vondrovou

16.June » Atletika.cz
V Českých Budějovicích se uskutečnily atletické soutěže v rámci Českých akademických her. Na jihu Čech se představila řada reprezentantů včetně tří olympioniček.

Homoláč a Joglová maratonskými mistry

8.May » Atletika.cz
V neděli 8. května se uskutečnil 26. ročník Volkswagen Maratonu Praha, v jehož rámci se konalo také mistrovství České republiky na této distanci. Zlaté medaile brali Jiří Homoláč a Marcela Joglová. Z celkových prvenství se radovali Keňan Nobert Kige…

Tato informační stránka o Martin Edlman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Edlman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes