15
new stories - click to show

Michael Dobiáš

Related to

Jak vybrat obuv na OCR a běh

8.April » Ronnie's World
Chystáte se na OCR závody nebo prostě rádi běháte a nevíte, jak vybrat tu správnou obuv? Nemusíte si zoufat, my Vám poradíme!

Poslal k zemi vnuka Buda Spencera, po zranění se vrací slávista na scénu

3.December » Sport.cz
Zdraví ho zradilo a vyřadilo z tréninků. Na hodně dlouho, sportovní kariéra se zdála být u konce, ale nestalo se. Matúš Juráček se vrací do klece, v sobotu bude zápasit v Brně na Oktagon 19 s Michalem Dobiášem.

6 mýtů o zimní běžecké výbavě

22.November » RUN magazine
Při výběru čelovky jste sahali po té nejvýkonnější, po zimních běžeckých botách výhradně s Gore-Texem a tričku s vlnou merino. Jenže ani na běžcovu výbavu pro nadcházející měsíce nelze pohlížet černobíle, jak popisuje Michael Dobiáš, trenér a maji...

SERIÁL: Běžecké prodejny - dráty, nebo kámen?

9.February » běhej.com
Ano, správně. V prvním díle našeho celoročního seriálu o běžeckých obchodech zkusíme najít odpověď na palčivou otázku: kde mám nakupovat propriety na své pravidelné polykání kilometrů? Zcela očividně tu máme dvě základní varianty: kamenné prodejny...

MILUJEŠ BĚH? POJĎ S NÁMI NA FESTIVAL OBZORY 9.-10.11.2019

18.September » Svět běhu
Celá sobota bude plná přednášek a workshopů o běhání v jeho nejrůznějších podobách. Praktické rady kde běhat, jak trénovat a proč tolik běžců jezdí trénovat do Keňského Itenu.

Tato informační stránka o Michael Dobiáš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Dobiáš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes