15
new stories - click to show

Trevor Jackson

Related to

"Leak" nového eventu

19.March » HeroesFan.cz
Heroes vývojáři se rozpovídali o procesu vytváření hry a "omylem" si leanuli nový event věnovaný nejen řeckým bohům a bohyním.

Převratný vynález? Spíš ne.

24.October » Akademon
Medii proběhla zprávu o údajně převratném vynálezu bývalého námořního důstojníka Trevora Jacksona, který vynalezl nový, zatím tajný elektrolyt pro článek hliník - vzduch. Nová baterie má umožnit elektromobilu dojezd 2.400 km. Podívejme se na převr...

Ex–technik Rolls–Roycu vyvinul revoluční baterie, zvládnou 4 000 km na „nabití“

23.October » Autoforum.cz
Zpráv o převratných vynálezech na poli akumulátorů už se k nám doneslo mnoho, žádná ale zatím skutečnou revoluci neznamenala. Tato by mohla, hliníko-vzduchové akumulátory Trevora Jacksona podle všeho fungují a míří do výroby. (Petr Prokopec)

Revoluce v pohonu elektromobilů? Ujedu s ním 2400 kilometrů, tvrdí Brit

21.October » Novinky.cz
Není to tak úplně baterie, nýbrž spíš palivový článek, protože se nenabíjí, ale mění za čerstvý. Má být ale schopen z hliníkové plechovky od nápoje, elektrolytu utajovaného složení a obyčejného vzduchu produkovat velké množství energie. Jenže důvě...

Tato informační stránka o Trevor Jackson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Trevor Jackson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes