15
new stories - click to show

Pavel Janda

Related to

V Lounech pomohou seniorům s objednávkou na očkování

19.January » ČRo Sever
Města v Ústeckém kraji pomáhají seniorům s registrací k očkování proti onemocnění covid-19. Například v Lounech fungují speciální telefonní linky.

Proč downsizing motorů nepřináší kýženou úsporu paliva? Zůstalo jen u dobré myšlenky

15.January » Autoforum.cz
Zklamání, to je jedním slovem nejčastější pocit, s nímž se na nás obracíte s otázkou, proč malé turbomotory nejsou v praxi tak úsporné, jak výrobci slibují. Za vším lze hledat technické důvody i nevhodnou aplikaci. (Petr Miler)

Louny mají nového architekta, je jím Radek Janoušek. O co bude ve městě usilovat?

13.January » e-lounsko.cz
Louny - V průběhu roku 2020 proběhla dvě výběrová řízení na obsazení pozice městského architekta města Loun. V prvním kole výběrového řízení se přihlásil pouze jeden uchazeč, z tohoto důvodu bylo rozhodnuto o zrušení výběrového řízení. Do druhého ...

Lávka pro pěší přes Ohři v Lounech je kvůli havarijnímu stavu uzavřená. Město čeká s opravou na dotaci

6.January » ČRo Sever
Louny zavřely lávku pro pěší přes řeku Ohři pod železničním mostem. Lávka, která spojuje město se zahrádkářskou kolonií Na Losech, je totiž v havarijním stavu.

Chytré řešení zbavilo auta dlouhých antén bez ztráty příjmu, další krok je odstraní zcela

4.January » Autoforum.cz
Klasické pruty náchylné k ohnutí, zničení nebo ukradení z aut zmizely, přesto signál rádia zůstává silný. Změna tradic má své technické pozadí, ani současný stav ale není konečné. (Mirek Mazal)

Největší riziko zničení motorů moderních aut je tzv. superklepání, problémům lze předejít

23.December » Autoforum.cz
Motory moderních aut jsou vyrobeny přesněji, než kdy byly a jsou tak s to odolat lecjakému způsobu zacházení s nimi. S jednou věcí si ale neporadí, tzv. superklepání musí předejít hlavně řidič. (Mirek Mazal)

Jak dobře si drží cenu různá ojetá auta? Správnou volbou jde ušetřit spoustu peněz

21.December » Autoforum.cz
Ačkoli srovnatelná auta stejných tříd vypadají na první pohled podobně a mohou jako nová stát i velmi podobné peníze, jejich pozdější ceny jako ojetin ukazují, že některá vás mohou vyjít dlouhodobě mnohem levněji. (Petr Miler)

Plavecký bazén v Lounech zůstává vypuštěný. Město tak reaguje na zhoršující se epidemickou situaci

11.December » e-lounsko.cz
Louny - Po konzultaci ředitelky Lounské správy plaveckých areálu se členy městské rady padlo rozhodnutí bazén v plavecké hale zatím nenapouštět. Důvodem je nelepšící se epidemická situace, kdy je pro Ústecký kraj na stupni PES 4. "Vyčkávali jsme s...

Z důvodu trvající epidemie je odloženo opětovné napuštění bazénu

11.December » Louny
Po konzultaci ředitelky Lounské správy plaveckých areálu se členy městské rady padlo rozhodnutí bazén zatím nenapouštět.

Ojeté Škody s motory TDI lze dnes v Německu koupit podstatně levněji než v ČR

10.December » Autoforum.cz
I když relativně škodovky vycházely kupce ze „západu” levněji už dávno, absolutně se české ceny držely pořád nejníž. Už to neplatí a rozdíly nejsou ani tak v procentech, jako spíše v desítkách procent. (Petr Miler)

Britové spočítali, o kolik dražší je ježdění s SUV ve srovnání s „normálním” autem

4.December » Autoforum.cz
SUV jsou na koni a oproti autům konvenčních tříd mají své výhody. Užívat si jich ale není zadarmo, větší a těžší auto s jinak srovnatelným prostorem stojí provozně víc. (Mirek Mazal)

Exnáměstek nastupuje do muzea. Nové vedení kraje řeší, jak ho odvolat

1.December » iDNES.cz
Bývalý náměstek ústeckého hejtmana a starosta Krupky Zdeněk Matouš (dříve ČSSD, nyní Lepší sever) je ode dneška ředitelem teplického muzea. Vyhrál výběrové řízení, které však od začátku budilo pochyby. Nové vedení kraje konkurz nejspíše zruší. Je ...

Tato informační stránka o Pavel Janda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Janda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes