15
new stories - click to show

David Jirka

Related to

Blue Chesterfield vydává album u Drug Me Records

26.April » Full Moon Zine
Osobitému a intimnímu mixu country, noisu a shoegazu vévodí výrazný sebevědomý vokál přáteli zapomenutého kovboje někde na kraji světa.

Rapper Curk a Nina Rosa: divadlo DIOD představilo pilot svého Music Boxu

24.February » Jihlavské listy
Novým formátem vstoupilo divadlo DIOD už poněkolikáté během covidové pandemie do virtuálního prostoru jihlavské kultury. Na přípravě Music Boxu spolupracují s divadlem osobnosti zdejší hudební scény Vojtěch Kolář a Predrag Duronjič a studio SB Films.

Nečekám pochvalu, jsem šťastný mezi svými

11.August » Army.cz
Veslař David Jirka, stříbrný medailista z olympiády 2004 v Athénách a z mistrovství světa 2003 v Miláně, ukončil svou aktivní sportovní kariéru v ASC Dukla. V roce 2017 se stal členem jiného týmu – Čestné stráže AČR.

Dušan Dudešek obdržel medaili za věrnost, hasičem je 20 let

30.October » Trutnovinky
Dušan Dudešek (vpravo) přijímá gratulaci a věrnostní medaili. Stejné ocenění získal rovněž vrchlabský hasič David Jirka. Medaili Za věrnost III. stupně, tedy za deset let věrné služby, obdrželi Ondřej Bochníček a David Nocar, oba slouží na vrchlabsk…

Tato informační stránka o David Jirka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Jirka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes