15
new stories - click to show

Radim Jirout politik za ODS

Related to

Česko v čele Evropy, ČNB či Škoda auto s novými vládci aneb souhrn 26. týdne 2022

1.July » Peak.cz
ČEZ má za sebou valnou hromadu; globální recese nás (asi) nemine; Rusko nezaplatilo a je v bankrotu; speciální energo-daň na obzoru; ECB půjde proti inflaci s vervou; autoland Slovakia zase nabobtná; Rusko čeká další vlna sankcí; Budvar navýšil zisk…

ČEZ po valné hromadě? Smutná vizitka českého akciového trhu

1.July » Peak.cz
Energetická společnost ČEZ má za sebou valnou hromadu, při níž rozhodovala o výši vyplácené dividendy za rok 2021. Na programu měla mj. také změny v dozorčí radě. Jak vnímat současnou situaci ČEZu rozebírá analytik Ondřej Záruba.

Palivo pro Temelín bude dodávat Westinghouse

1.July » iUHLI.cz
Společnost Westinghouse Electric Company podepsala se společností ČEZ dohodu o dodávkách palivových souborů pro jadernou elektrárnu Temelín. Westinghouse bude dodávat palivové soubory od roku 2024 a plně tak nahradí současného dodavatele.

KKCG jedná s vládou o převodu zásobníku plynu v Dambořicích

1.July » iUHLI.cz
Investiční skupina KKCG podnikatele Karla Komárka jedná s českou vládou o převodu výkonu akcionářských práv ve společnosti Moravia Gas Storage (MGS) na český stát. MGS vlastní podzemní zásobník plynu v Dambořicích na Hodonínsku.

OKD prodlouží těžbu uhlí minimálně do konce roku 2023

1.July » iUHLI.cz
Společnost OKD prodlouží těžbu uhlí minimálně do konce roku 2023. Má dostatek energetického i koksovatelného uhlí. Společnost má nyní uzavřené smlouvy na energetické uhlí s klíčovými zákazníky do 30. června 2023.

Vattenfall nechce obnovit provoz elektrárny Moorburg

1.July » iUHLI.cz
Energetická společnost Vattenfall se ohradila proti výzvám k opětovnému spuštění odstavené uhelné elektrárny Moorburg. „Podle současných předpisů ji již nelze provozovat jako uhelnou elektrárnu a nebylo by to technicky a ekonomicky proveditelné," uv…

Litevský parlament zakázal dovoz plynu z Ruska

30.June » iUHLI.cz
Litevský parlament zakázal dovoz plynu z Ruska. Schválené změny zákona o zemním plynu do budoucna neumožní dodavatelům ze zemí považovaných za hrozbu pro národní bezpečnost přístup do litevské plynovodní soustavy, informovala agentura DPA.

Novým předsedou dozorčí rady ČEZ se stal Radim Jirout

30.June » iUHLI.cz
Novým předsedou dozorčí rady ČEZ se stal Radim Jirout, místopředsedy jsou Roman Binder a Milan Wagner. Dozorčí radu obměnili na valné hromadě akcionáři.

V dozoru nad ČEZ posílila ODS. Půta má smůlu

30.June » iUHLI.cz
Valná hromada energetické společnosti ČEZ rozhodla v noci z úterý na středu o výměně čtyř z osmi zástupců státu v dozorčí radě firmy. Dalším třem zástupcům končí nebo již skončilo funkční období.

Liberecký kraj roztáčí další kolo dotací na kotle

30.June » iUHLI.cz
V Libereckém kraji začne zítra další kolo dotací na výměnu zastaralých kotlů, už čtvrté. Až 95 procent částky potřebné na výměnu kotle za ekologičtější mohou tentokrát získat domácnosti s nízkými příjmy nebo senioři.

Zpráva: Novým předsedou dozorčí rady ČEZ byl zvolen Radim Jirout

29.June » Akcie.cz
Novým předsedou dozorčí rady společnosti ČEZ se stal Radim Jirout. Vyměněna byla také polovina zástupců státu v dozorčí radě.Novým předsedou dozorčí rady společnosti ČEZ se stal Radim Jirout, místopředsedy jsou Roman Binder a Milan Wagner....

Akcionáři obměnili dozorčí radu ČEZ, do čela usedne Jirout

29.June » iDNES.cz
Akcionáři ČEZ obměnili na valné hromadě i dozorčí radu firmy. Jejím novým předsedou se stal Radim Jirout, místopředsedy jsou Roman Binder a Milan Wagner. Dozorčí rada mimo jiné volí a odvolává členy představenstva firmy.
Jaroslava Schejbalová - politik za TOP09
Zdeněk Boháč - politik za ODS
Václav Neubauer - Politik za ČSSD
Cyril Zapletal - politik za ČSSD
Patricie Kotalíková - politik za TOP09
MiroslavaStrnadlová - politik za ČSSD
Ludmila Bubeníková - politik za TOP09
Jan Smutný - politik za TOP09
Ladislav Skopal - politik za ČSSD
Josef Smýkal - politik za ČSSD
Dana Filipi - politik za ODS

Tato informační stránka o Radim Jirout zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radim Jirout" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes