15
new stories - click to show

Radim Jirout politik za ODS

Related to

Zpráva dozorčí rady ČEZ - Informace zveřejněné v souvislosti s konáním valné hromady

26.June » Kurzy.cz
Zpráva dozorčí rady Vážení akcionáři, dámy a pánové, dovolte mi, abych vás z pověření dozorčí rady ČEZ, a. s., seznámil se zprávou o její činnosti za období od valné hromady, která se konala dne 28.–29. června loňského roku (dále také „sledované obd…

V Šumperku staví sušárnu kalů z čistíren odpadních vod. Kaly už se nesmí bez úpravy vyvážet na pole

16.February » ČRo Olomouc
V letošním roce začala platit přísnější pravidla pro nakládání s kaly z čistíren odpadních vod. Nově je už není možné bez úpravy vyvážet na pole.

Do dozorčí rady ČEZ míří i exšéf ERÚ

28.November » iUHLI.cz
Novými členy dozorčí rady polostátní energetické společnosti ČEZ se stali bývalý šéf Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Vratislav Košťál a advokát Václav Kučera, který v minulosti zasedal v dozorčí radě Pražské plynárenské.

Budějovická teplárna obměnila dozorčí radu

17.November » iUHLI.cz
Českobudějovická Teplárna má čtyři nové členy dozorčí rady. Rozhodla o tom rada města České Budějovice, které je jediným akcionářem společnosti.

Lidé si pletou kanalizaci s košem, říká šéf vodohospodářů v Šumperku

31.October » iRegiony Impuls
Před půlstoletím začala pracovat šumperská čistírna odpadních vod. Má za sebou několik modernizací. Do roku 1972 si přitom se znečištěnou vodou nikdo v Šumperku nedělal starosti, podobně jako v řadě dalších měst. Pracovníky Šumperské provozní vodoho…

Skočil pro cizí batole téměř z pěti metrů do vody, kde bylo po kolena vody. O nebezpečí ale neuvažoval

26.August » Novinky.cz
Pátek se zapsal do rodinných kronik hned dvou rodin z Chrudimi. Z okna bytu v domě, který stojí těsně u říčky Chrudimky, vypadla dvouletá holčička. Před utonutím ji zachránil Petr Jirout, který tu byl náhodou se svým dítětem krmit kachny. Musel přit…

Pirát Konieczny si chtěl posvítit na kauzy ČEZ. A má dojem, že proto není v radě

Tento způsob výběru členů dozorčí rady ČEZ se zdá být poněkud nešťastným. Tak by šlo shrnout pocit, jaký z celého procesu mají členové Pirátské strany. Jak Ekonomickému deníku sdělil nominovaný pirátský kandidát Janusz Konieczny, žádné odůvodnění pr…

Česko v čele Evropy, ČNB či Škoda auto s novými vládci aneb souhrn 26. týdne 2022

1.July » Peak.cz
ČEZ má za sebou valnou hromadu; globální recese nás (asi) nemine; Rusko nezaplatilo a je v bankrotu; speciální energo-daň na obzoru; ECB půjde proti inflaci s vervou; autoland Slovakia zase nabobtná; Rusko čeká další vlna sankcí; Budvar navýšil zisk…

ČEZ po valné hromadě? Smutná vizitka českého akciového trhu

1.July » Peak.cz
Energetická společnost ČEZ má za sebou valnou hromadu, při níž rozhodovala o výši vyplácené dividendy za rok 2021. Na programu měla mj. také změny v dozorčí radě. Jak vnímat současnou situaci ČEZu rozebírá analytik Ondřej Záruba.

Palivo pro Temelín bude dodávat Westinghouse

1.July » iUHLI.cz
Společnost Westinghouse Electric Company podepsala se společností ČEZ dohodu o dodávkách palivových souborů pro jadernou elektrárnu Temelín. Westinghouse bude dodávat palivové soubory od roku 2024 a plně tak nahradí současného dodavatele.

KKCG jedná s vládou o převodu zásobníku plynu v Dambořicích

1.July » iUHLI.cz
Investiční skupina KKCG podnikatele Karla Komárka jedná s českou vládou o převodu výkonu akcionářských práv ve společnosti Moravia Gas Storage (MGS) na český stát. MGS vlastní podzemní zásobník plynu v Dambořicích na Hodonínsku.

OKD prodlouží těžbu uhlí minimálně do konce roku 2023

1.July » iUHLI.cz
Společnost OKD prodlouží těžbu uhlí minimálně do konce roku 2023. Má dostatek energetického i koksovatelného uhlí. Společnost má nyní uzavřené smlouvy na energetické uhlí s klíčovými zákazníky do 30. června 2023.
Jaroslava Schejbalová - politik za TOP09
Václav Neubauer - Politik za ČSSD
Zdeněk Boháč - politik za ODS
Cyril Zapletal - politik za ČSSD
MiroslavaStrnadlová - politik za ČSSD
Patricie Kotalíková - politik za TOP09
Ludmila Bubeníková - politik za TOP09
Ladislav Skopal - politik za ČSSD
Jan Smutný - politik za TOP09
Josef Smýkal - politik za ČSSD
Jiří Papež - politik za ODS
Václav Baštýř - politik za ODS
Dana Filipi - politik za ODS

Tato informační stránka o Radim Jirout zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radim Jirout" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes