Jakub Joachim

Vztahuje se k

Vratislav Strašil novým jednatelem Volkswagen Financial Services v České republice

6.prosince » KarieraWeb.cz
Dosavadní jednatel Porsche Česká republika Vratislav Strašil, se od 1. ledna 2019 stane novým výkonným ředitelem Volkswagen Financial Services. Ve funkci nahradí Joachima Ewalda, který odchází na novou vedoucí pozici ve skupině Volkswagen Financia...

Marcel Archleb vedoucím divize Audi společnosti Porsche Česká republika

16.července » KarieraWeb.cz
Novým vedoucím divize Audi společnosti Porsche Česká republika bude od 27. srpna 2018 Marcel Archleb a obsadí tak pozici ve vedení, která byla od května volná.

Karel Marčík vede distribuční centrum DHL v Boru u Tachova

7.července » KarieraWeb.cz
Novým manažerem distribučního centra DHL Supply Chain v Boru u Tachova se stal Karel Marčík. Na starost bude mít zajištění logistických služeb pro významného zákazníka, jenž podniká v módním průmyslu.

Gabriel Roubíček řídí distribuční centra DHL v Jažlovicích

29.června » KarieraWeb.cz
Společnost DHL Supply Chain, poskytovatel logistických řešení, jmenovala na pozici regionálního ředitele Gabriela Roubíčka. Ve své funkci bude zodpovědný za provoz tří distribučních center v Jažlovicích a celního oddělení.

Jakub Šebesta povede divizi Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika

28.května » KarieraWeb.cz
Společnost Porsche Česká republika, importér automobilů značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy jmenovala Jakuba Šebestu novým vedoucím divize Volkswagen Užitkové vozy.

Tato informační stránka o Jakub Joachim zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Joachim" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes